This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S3 fiyat/performans bakımından değerlendirildiğinde hala iyi seçenekler arasında yer almakta. Telefonun iyi donanımına iyi uygulamalarla eşlik etmek isteyenler için Galaxy S3 ile iyi gidecek üç uygulama.

s3
© AndroidPIT

ES Dosya Yöneticisi

İyi bir telefonunuz varsa iyi de bir dosya yöneticiniz olması şart. ES Dosya Yöneticisi rootlu telefonlarla da çok uyumlu olup size PDF yada ses dosyaları gibi spesifik aramalar yapabilme imkanı tanıyor. Dosyalarını kontrol altında tutmak istiyorsanız gözden kaçırmamanız gereken bir seçenek.

ES Dosya Yöneticisi Install on Google Play

Titanium Backup / Helium

Helium Android
© ClockworkMod / Play Store

Önceden dikkatli ve temkinli olmak sonradan pişman olmaktan iyidir. Rootlu ya da rotsuz Galaxy S3 için oldukça uygun olan Helium fazlasıyla başarılı bir yedekleme uygulaması. Verilerinizi yedeklemekten vazgeçmeyin aksi takdirde hiç beklemediğiniz bir anda çok pişman olabilirsiniz.

Titanium Backup ★ root Install on Google Play Helium - App Sync and Backup Install on Google Play

QuickPic - Photo Gallery

TouchWiz galerisi de fena değil fakat bazı problemleri olduğu ortada. Eğer fotoğraf ve videolarınızı daha iyi şekilde yönetebilmek istiyorsanız QuickPic size özellikle kategorize etme konusunda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacaktır.

samsung galaxy s3 apps quickpic
Tüm fotoğraflara genel bir bakış atabilirsiniz  / © QuickPic

Elbette önerilebilecek daha sayısız uygulama mevcut. Sizin Galaxy S3 cihazınızdaki favori uygulamalarınız neler?

11 comments

Yeni yorum yaz:
 • bu arada swype klavyenin azizliğine uğradim düşük kelimeler var artık bu seferlik idare edin

 • "sizi babama söylicem o beni dövdü" kelimesi rksik kalmis arkadaslar kimse kimseye laf yetistirmesin.Herkesin aklı ve kişiliği ayridir.Bunun seviyesileri farklidir ama sonucta hepimiz kendimizi az çok ifade edebiliyoruz.İçinizdeki şeytana dur deyin tartismaya ve küfürlesmeye gerek yok.bu arada beni tahsilini tamamladim uğur kardeş istersen konuşurken alaycı değil, birleştirici olsan sevinirim kardeşim.

 • :) kardeş kusura bakma yorum icin. Kaale aliyorum ben seni

 • bu arada abdurrahmancık ailene selamlar guzel yetistirmisler seni, cevap verip kaale aldigimi dusunuyorsan yanilirsin benim muhatabim senin velin ;)

 • Tek eksiği 2gb rami. Geri kalan ne varsa hepsi tamamlanıyor. Heyyy kitkat bile geliyor... Yeter bu kadar s3 reklamı. Admin b1 file explorer. Pal station 106. outlook. mx player pro. yeterince oldu herhalde.

 • Yanlış anlaşılmış o zamn , bi yerde haklısın guncel konulara yonelmeliler

 • benim bahsetmek istedigim kucumseme amacli degil sadece guncel olaylara yonelmeleri gerektigi mesela n5 konulari cok yetersiz ancak s3 ile ilgili birsuru konu var zaten.

 • Kardeşim tamam da s3 u alamayanlar da var onlari da düşün bizde biliyoz s3 un artik o kadar iyi olmadığını

 • hayrettin gaza gelmis okulda dayak yemis hıncını klavyeden cıkarıyor

 • Hey sakin olun.. :D

 • ml kulanan birsürü ben minisini kullanıyorum

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!