This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S3 ve Note 2 İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Yakında Geliyor

Samsung Galaxy S3 ve Note 2 sahiplerinin güncelleme beklentisi yakında sona erecek. Bu iki cihaz için önceden söz verilen Android 4.2.2 güncellemesinin 2013 yılının üçüncü çeyreğinde, yani Temmuz ve Eylül ayları arasında gelmesi bekleniyor. 

S3 Teaser Update
© AndroidPIT

Bundan üç hafta önce, Android 4.2.2'nin beta sürümünü elimizdeki Galaxy S3'e yükleyip, S4 hissiyatına ne kadar yaklaşacağını kendimiz görmeye çalışmıştık. Ancak Samsung'dan güvenilir haber almasıyla tanınan Sammobile sitesinin haberine göre, gerçek güncelleme için de daha fazla beklemek zorunda kalmayacağız. Adı açıklanmayan bir Samsung çalışanına dayandırılan habere göre söz konusu güncelleme içinde bulunduğumuz yılın üçüncü çeyreğinde, yani Temmuz-Ağustos ya da Eylül ayında gelecek. İşte SamMobile'in konuyla ilgili tweet'i:

Sammobile s3 update
© SamMobile/Twitter

Uzun zamandır beklenen bu güncellemeye ilişkin gecikmenin sebebi olaraksa Samsung'un önce, yeni cihazı S4'de bulunan TouchWiz özelliğini S3 ve Note 2'ye getirip getiremeyeceğini test etmek istemesi olarak gösteriliyor. Güney Koreli teknoloji devinin ayrıca “Dual Shot” ve “Drama Shot” gibi yeni kamera özelliklerini de Galaxy S3 ve Note 2'ye taşımak istediği biliniyor. AndroidPIT'te3 deneme şansı bulduğumuz Beta sürümünde söz konusu ekstra özellikler bulunmuyordu.

Özellikle ülkemizde de çok popüler olan S3 sahiplerini Android 4.2.2 güncellemesiyle ilgili haberdar etmeye devam edeceğiz. 

Vasıtasıyla PhoneArena Kaynak: SamMobile via Twitter

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!