This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares No comments

Galaxy S3 için Premium Suite Güncellemesi ve Kullanımı

 Kısa bir zaman dilimi içerisinde Galaxy S3 kullanıcıları Android 4.1.2 üzerine ''Premium Suite'' isimli, bir çok yeni ve ilginç özelliği beraberinde getiren bir güncelleme almaya başlayacaklar. Bizler ise şu anda Sammobile üzerinde mevcut olan dosyaları indirerek bu güncellemeyi kurduk. İlk izlenimlerimizi yazının devamında bulabilirsiniz.

 Multi Window yani çoklu pencere seçeneği Galaxy S3 için Premium Suite güncellemesinin en öne çıkan özelliklerinden birisi

Her ne kadar Premium Suite güncellemesi henüz Samsung tarafından resmi olarak dağıtılmaya başlanmamış olsa da bu güncelleme paketini manuel olarak Sammobile üzerinden indirmek ve de kurmak mümkün. Premium Suite güncelleme paketinin yer aldığı Sammobile sitesine gitmek için buraya tıklayınız.  Yazının girişinde yer alan fotoğraftaki Galaxy S3 cihazının ekranında yer alan multi-window yani çoklu pencere özelliğini daha önce haber portalımızda ''Galaxy S3 için Android 4.1.2 Güncellemesinde Galaxy  Note 2 Özellikleri'' başlıklı yazımızda detaylı olarak tanıtmıştık. Kısaca bu uygulama sayesinde cihazın güçlü işlemcisinin beline kuvvet diyerekten aynı ekran üzerinde bir çok farklı uygulamanın yanyana çalıştığını görüyorsunuz. 


AndroidPIT Fransa ve Almanya editörleri Premium Suite ile gelen Best-Face yani en iyi yüz özelliği ile objektiflere yansıyorlar

Yukarıdaki fotoğraftada görmekte olduğunuz adı ''Best-Face'' yani ''En iyi yüz'' olan uygulama Galaxy S3 kullanıcılarının aşina oldukları bir uygulama olmakla beraber Premium Suite yukarıdaki fotoğrafı çektikten sonra sadece tespit edilen yüzleri otomatik olarak taglemek (etiketlemek) ile kalmıyor aynı zamanda fotoğrafın çekildiği yeri, zamanı, hava durumunu da isteğinize göre fotoğrafla birlikte kaydediyor. Aşağıdaki fotoğrafta da ilk olarak Galaxy Note 2'de karşımıza çıkan 'Paper Artist' özelliği kullanılarak yapılan bir düzenlemeyi görebilirsiniz. Bu arada bu güncelleme Galaxy S3 ile fotoğraf çekim tecrübesine aynı zamanda düşük ışık koşulları için ek bir özelliği beraberinde getirmekte. 


Bir önceki fotoğrafın Paper Artist kullanılarak yapılan düzenlemesinden yapılan bir alıntı

Premium Suite aynı zamanda çekilen fotoğrafların otomatik olarak NFC (Yakın Alan İletişimi) ve S Beam kullanılarak paylaşımını sağlamakta. Aşağıda Samsung tarafından yayınlanmış olan iki farklı videoda Galaxy S3 cihazlar için Premium Suite Güncellemesi'nin getirdiklerine daha yakından göz atabilirsiniz. 

(youtube linki :buradan)

 

(youtube linki: buradan)

 

Fotoğraflar: kwe/ AndroidPIT

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!