Authored by:

Galaxy S4 ile HTC One Karşılaştırma Videosu

Authored by: Volkan E. — 06.May.2013

Samsung Galaxy S4 mü yoksa HTC One mı? Bu soru 2013 yılı içerisinde üst sınıf akıllı telefon almayı kafasına koymuş olan tüketicilerin aklını en fazla kurcalayanlardan bir tanesi olacak. Her iki cihazı da yanyana incelediğimiz karşılaştırma videosu bu anlamda kafalardaki soruları gidermede okuyucularımıza yardımcı olabilir. Bakalım karşılaştırma videomuz sizlerin düşüncelerini ne yönde etkileyebilecek.

htcones4
Galaxy S4 ile HTC One'ı karşılaştırıyoruz / © AndroidPIT

Galaxy S4 ofisimize ulaştığından bu yana uzun süredir beklenen cihazı bayağı bir kurcalama imkanı yakaladık. HTC One ise S4'den neredeyse 1.5 ay önce elimize geçmişti. 2013'ün üzerinde en çok konuşulan Android akıllı telefonlarının ayrı ayrı inceleme testleri ve videolarından sonra bu sefer sizler için her iki cihazın yüzeysel olarak karşılaştırıldığı bir video hazırladık.

 Dizayn anlamında göz kamaştıran, güçlü hoparlörleri ve Boom Sound özelliği ile benzersiz müzik ve video performansı sunan HTC One ile yazılım anlamında hiçbir akıllı telefonun sahipi olmadığı ve muhtemelen de kısa vadede olamayacağı birbirinden ilginç ve kullanışlı özelliğe sahip olan Galaxy S4'ün kapışmasını aşağıda izleyebilirsiniz. 

(youtube linki: buradan)

HTC One ile Galaxy S4 arasındaki tercihiniz ne olurdu?

 

AndroidPIT Türkiye'nin kuruluşundan beri editör ve sayfa yöneticisi olarak çalışmakta olan Volkan'ın Berlin'deki gizli amacı yaklaşık 100 yıl önce memleketi Bergama'dan Berlin'e kaçırılan Zeus Sunağı'nı geri götürmektir.

6 comments

Yeni yorum yaz:
 • Gökhan G. 10.May.2013 Link to comment

  Merhaba can, video için teşekkürler. Biz zamanında S4 için şöyle bir sağlamlık testi videosu girmiştik: http://www.androidpit.com.tr/galaxy-s4-ekrani-saglam-cikti

  0
 • can 08.May.2013 Link to comment

  Bana göre htc one daha iyi ve unutmayin yazilim olarak htc one 4.1.2 kullaniyor.
  S4 ise 4.2.2 kullaniyor. Eyerki htc one 4.2.2 ye yükselirse ozaman hiz konusunda htc one s4 e fark atabilir. Videoyu izledikten sonra tesadüfen saglamlik test videosu gördüm gercekten izlenmeli bence. Hatta burya koysaniz süper olur. HTC ONE da yapilan saglamlik testi htc one'nin ön ve arka tarafinda yapilmis. Bu testi birde S4 te hayal edin, acaba ne olurdu?
  Video linki: http://youtu.be/VVNI9Kflqw4

  0
 • Volkan E. 07.May.2013 Link to comment

  :)

  0
 • Sezer Ardal 07.May.2013 Link to comment

  S4 ile 1 tl fark.Cok ucuz hadi turkcelle :)

  0
 • Volkan E. 07.May.2013 Link to comment

  Bu arada HTC One'ın Turkcell üzerindeki satış fiyatı da belli oldu: 1999 TL :)

  0
 • Sezer Ardal 07.May.2013 Link to comment

  Htc Vs S4.Galip tabii ki belli degil.Hiz konusunda s4te genel olarak htc diye dusunuyorum :)

  0