This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S4 ile HTC One Karşılaştırma Videosu

Samsung Galaxy S4 mü yoksa HTC One mı? Bu soru 2013 yılı içerisinde üst sınıf akıllı telefon almayı kafasına koymuş olan tüketicilerin aklını en fazla kurcalayanlardan bir tanesi olacak. Her iki cihazı da yanyana incelediğimiz karşılaştırma videosu bu anlamda kafalardaki soruları gidermede okuyucularımıza yardımcı olabilir. Bakalım karşılaştırma videomuz sizlerin düşüncelerini ne yönde etkileyebilecek.

htcones4
Galaxy S4 ile HTC One'ı karşılaştırıyoruz / © AndroidPIT

Galaxy S4 ofisimize ulaştığından bu yana uzun süredir beklenen cihazı bayağı bir kurcalama imkanı yakaladık. HTC One ise S4'den neredeyse 1.5 ay önce elimize geçmişti. 2013'ün üzerinde en çok konuşulan Android akıllı telefonlarının ayrı ayrı inceleme testleri ve videolarından sonra bu sefer sizler için her iki cihazın yüzeysel olarak karşılaştırıldığı bir video hazırladık.

 Dizayn anlamında göz kamaştıran, güçlü hoparlörleri ve Boom Sound özelliği ile benzersiz müzik ve video performansı sunan HTC One ile yazılım anlamında hiçbir akıllı telefonun sahipi olmadığı ve muhtemelen de kısa vadede olamayacağı birbirinden ilginç ve kullanışlı özelliğe sahip olan Galaxy S4'ün kapışmasını aşağıda izleyebilirsiniz. 

(youtube linki: buradan)

HTC One ile Galaxy S4 arasındaki tercihiniz ne olurdu?
View results

 

6 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!