This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S4 Satışları İki Ayda 20 Milyon Adedi Geçti

Samsung Galaxy S4 piyasaya sürüldükten iki ay sonra dünya genelinde 20 milyon adet satış rakamına ulaştı. Samsung'un bir önceki amiral gemisi cihazı Galaxy S3 bu rakama 100 günde ulaşabilmişti. S4 ile bu kadar kısa zamanda büyük bir başarı elde ederek kendi rekorunu kıran Samsung hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 

Galaxy S4 Sales
Galaxy S4 satışları 20 milyon adede ulaştı / © Samsung,AndroidPIT

Galaxy S serisinin ilk cihazının tanıtımından bu yana geçen yaklaşık 4 senelik zaman diliminde Samsung, teknoloji dünyasında eşine çok az rastlanabilecek bir büyümenin altına imza attı. Galaxy S serisi cihazlara eklenen tabletimsi akıllı telefonlar Galaxy Note'lar ile akıllı telefon segmentindeki yerini iyiden iyiye güçlendiren firma şimdilerde S serisinin son cihazı S4'ün türevlerini piyasaya sunuyor. Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active ve LTE modellerinin de Nisan ayından bu tarafa 20 milyon adet satış başarısını yakalayan Galaxy S4'e katkısını işin içine kattığımızda 'Samsung'u tutabilene aşk olsun' demek gerekiyor. 

Bu arada Samsung geçen sene Galaxy S3 satışlarında 20 milyon adede üç aydan daha uzun bir sürede ulaşmış olduğunu tekrar hatırlatmak ve de 2012 içerisindeki toplam Galaxy S3 satışının 30 milyon civarında olduğunun altını çizmek isterim. Bu bağlamda Galaxy S4'ün 2013 içerisinde 40 milyon satış adedini görmesi bana kalırsa işten bile değil. 

Detalı Galaxy S4 inceleme testimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Kaynak: Sammobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!