This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S4’ün en sağlam varyasyonu olan S4 Active resmi olarak Android 4.4.2 KitKat güncellemesi almaya başlıyor. Güncellemenin telefonlarına gelmesini beklemek istemeyenler internet üzerinden kendileri de indirebilirler. 

galaxy s4 active 2
 © AndroidPIT

Güncellemenin cihaza getireceği büyük artılar olacak. Pil ömrü daha artacak, ara yüz değişecek ve yeni ayarlar, fonksiyonlar gelecek. Kilit ekranından direk kameraya geçiş yapabileceksiniz, bulut yazıcı sistemleri desteklenecek ve standart klavyede geliştirilecek. 

Galaxy s4 kitkat android 4 4 2 icones
© AndroidPIT

Dediğim gibi beklemek istemiyorsanız güncellemeyi buradan indirebilirsiniz. İndirenler, deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Kaynak: Sam Mobile

7 comments

Yeni yorum yaz:
 • Ab s4 active yi gubcellemeden sonra inceliyip youtube a atarmisiniz hem youtubedada fazla yok s4 active herkezde istiyo olmasini lutfrn abi

 •   9

  Tek problem sessiz modda bile kamera deklanşör sesi çıkmakta. Detaylı araştırma yaptım, Hollanda gibi bazı ülkelerde sessiz fotoğraf çekmenin yasak olduğunu öğrendim. Yükleyecek arkadaşlar bunu göz önüne alarak yüklesin. Saygılar.

 • arkadaşlar cihazım türkiye, ama odinle hollanda güncellemesini sammobileden yükledim, mükemmel...

 • S4 miniye ne zaman gelecek yaa

 •   9

  Bir sorum olacak. Diyelim ki biz bu hollanda çıkışlı rom u odin ile telefona kurduk. Garanti durumunda bir değişiklik olacak mı? Aslında bu konularda bayağı bir deneyimim var ancak Samsung çok alengirli işler yaptığından emin olamıyorum. Bu konuda bir deneyimi olan varsa cevaplarını bekliyorum.

  Edit: An itibariyle Hollanda romunu kurdum ve bir sorun gözlemlemedim.

 • Mucahit 28.May.2014 Link to comment

  S4 miniye ne zaman gelecek? ?

 • bence hiç yeni güncellemeye geçmesinler 4.2.2 de kalsınlar sonra pil konusunda pişman olurlar

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!