This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares 1 Comment

Galaxy S4 Active Resmen Tanıtıldı: Su Geçirmez S4 !

Suya , toza ve darbeye karşı dayanıklı, outdoor telefon Samsung Galaxy S4 Active bugün itibariyle kesinlik kazandı. Dünya akıllı telefon piyasasının üzerinde en çok dikkat toplayan cihazı olan Galaxy S4 böylece serinin önceki sürümlerindeki en temel eleştirilerden bir tanesi olan dayanıksız malzeme kullanımı karşısında önemli bir avantaj kazanmış oldu.

galaxy s4 active front
Galaxy S4 Active resmiyet kazandı / © Samsung Mobile

Maksimum Dayanıklılık

Samsung, akıllı telefon segmentindeki en önemli cihazı olan GS4'ü kısa bir süre önce tanıttığı suya, toza ve darbeye karşı dayanıklı ve su altında çekim yapabilen Galaxy Xcover 2'in sahip olduğu dizayn ve malzeme kalitesi çizgisine çekerek Galaxy S4 Active isimli oldukça iddialı bir modeli bugün itibariyle resmen tanıttı. 

Aşağıda fotoğraflarını görünteleyebileceğiniz yeni Galaxy S4 Active tasarım anlamında Galaxy S4'den bir takım noktalarda ayrılıyor. Bunlar içerisinde en ön plana çıkanı ise yeni S4 Active'in ön yüzünde yer alan 3 farklı fiziksel tuş. Ayrıca Samsung tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında dikkatimi çeken diğer bir hususta yeni Galaxy S4 Active'in tüm girişlerinin tam su geçirmezlik özeliğine sahip olduğu. Bu noktada Samsung, Sony'nin Xperia Z'sine önemli bir fark atıyor.

Teknik Özellikler

İşlemci 1,9 GHz, dört çekirdekli (Quad-Core)
Sistem RAM'i 2 GB
Ekran 5 inç, 1.920 x 1.080 Piksel
Dahili Hafıza 16 GB, micro SD kartı ile genişletilebiliyor
Kamera 8 MP (Arka yüz), 2 MP (Ön yüz)
İşletim Sistemi Android 4.2.2
Boyutlar 139,7 x 71,3 x 9,1 mm
Ağırlık 151 Gram
Pil kapasitesi 2.600 mAh
galaxy s4 active
© Samsung Mobile

Galaxy S4 Active'in yaz ortasında satışına başlanılması bekleniyor. Galaxy S4 Active siyah, mavi, turuncu ve gri renk seçenekleriyle gelecek. Gelişmeleri AndroidPIT haber portalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Galaxy S4 Active Fotoğraf Galerisi

Galaxy S4 Active'in fotoğraflarına aşağıdaki resim galerisinde göz atabilirsiniz.

Kaynak: Samsung

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!