This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

[İnfografik] Galaxy S4, Blackberry Z10, iPhone 5, Lumia 920

Resmi sunumdan sıra geldi karşılaştırmalara: Samsung Galaxy S4 kesinlikle harika bir Android akıllı telefon. Peki ya Android olmayan cihazlarla karşılaştırıldığında nasıl gözüküyor? Haberimizde detaylı karşılaştırmamızı görebilirsiniz.

DataTable S4 BlackberryZ10 iPhone5 Lumia920 02
© AndroidPIT

Android işletim sistemini sevmeyen veya Android'le çalışmayan cihazların özelliklerini merak eden ve iyi bir Android ile karşılaştırmak isteyenler için bu infografiği hazırladık. Karşılaştırmak için de Apple'ın iPhone 5'ini, Blackberry'nin Z10'unu, Nokia'nın Lumia 920'sini seçtik.

Bu cihazları karşılaştırmanın bir yolu donanım özelliklerini kıyaslamak: İşlemci, RAM, ekran ve dahili hafıza kafamızda bir fikir oluşmasına yardımcı olabilir. Fakat iş bununla bitmiyor çünkü oyunu değiştiren en büyük faktörlerden biri sizin de bildiğiniz gibi cihazın kullandığı işletim sistemi. Bazıları minimal tasarıma sahip iOS'tan vazgeçemiyor, bazıları ise eğlenceli ögelere içinde barındıran Windows 8'i tercih ediyor. Bizim için ise Android 4.2.2 'ye atayabileceğimiz çok fazla sıfat var -ki bunların içinde benim aklıma "daha teknik" ve "daha özgürlükçü" kavramları geliyor-. Fakat tabii ki son karar elbette sizlerin.

Fiyat konusuna gelince ise birinci sınıf bir telefon almak istiyorsanız malesef iyi bir meblağ ödemeniz gerekiyor. Bu paraları ödemeden önce nasıl bir donanıma para verdiğinizi / vereceğinizi aşağıdaki infografikten görebilirsiniz:

DataTable S4 BlackberryZ10 iPhone5 Lumia920 TR4
© AndroidPIT

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!