This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Haftanın En İyi 5 Haberi: Galaxy S4,Galaxy Note 8,Padfone,YotaPhone

AndroidPIT haber portalı üzerinde geride bırakılan haftanın öne çıkan haberlerinin özetlendiği ve ilgili linklerin paylaşıldığı Haftasonu Yazıları'ndan bir tanesi ile daha karşınızdayız. İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenen MWC 2013 Etkinliği bu haftaya damgasını vurdu. Birbirinden ilginç ürünlerin tanıtıldığı mobil teknoloji fuarının yıldızları ise Huawei, Asus, Sony, Samsung ve Rus YotaPhone oldu. Ayrıca Samsung'un Galaxy S4'ün çıkış tarihini açıklması büyük heyecan yarattı.

5.Numara: Huawei Ascend P2

Üstün özellikleri ile ön plana çıkan yeni nesil Huawei Ascend P2 dünyanın en ince boyutlara sahip akıllı telefonlarından. Aynı zamanda yeni Ascend P2'nin dünyanın en hızlı LTE bağlantı yeteneğine sahip olan telefon olduğu da firmanın öne çıkardığı sloganlarda. Huawei Ascend P2 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.


Huawei Ascend P2

4.Numara: YotaPhone

MWC 2013 etkinliğinin en dikkat çekici ürünlerinden bir tanesi tamamiyle Rus yapımı olan çift ekranlı Yota marka akıllı telefon oldu. Etkinliği yakından takip eden AndroidPIT editörleri bu ilginç cihazı inceleme fırsatı buldular. Önümüzdeki aylar içerisinde ülkemize de giriş yapacağını düşündüğüm bu cihazın fotoğraflarını, teknik özelliklerini ve de Türkçe inceleme videsounu bu link üzerinde yer alan haberimizde bulabilirsiniz.


Çift ekranlı YotaPhone

3.Numara: Asus Padfone ve Fonepad

Tayvanlı teknoloji devi Asus, tablet ve akıllı telefon deneyimini bir arada sunmakta olan muhteşem PadFone konseptinin son ürünü olan PadFone Infinity'i tanıttı. Firma bu sansasyonel cihaza ilaveten el yakmayan 7 inçlik tablet bilgisayar Fonepad'i de görücüye çıkardı. Her iki cihaz hakkında da detaylı bilgi almak için burayı tıklayınız.


Asus PadFone Infinity / (c) AndroidPIT

2. Numara: Samsung Galaxy Note 8

MWC 2013'ün bomba cihazı Galaxy Note 8'i inceleme fırsatı bulduk. AndroidPIT editörlerinin elinde can bulan Samsung'un 8 inçlik yeni tablet bilgisayarının ilk görüntülerini Türkçe dublaj ile bu link altında bulabilirsiniz.


Samsung Galaxy Note 8

1. Numara: Galaxy S4 14 Mart Tarihinde New York'da Tanıtılıyor

Samsung, Barcelona'da düzenlenen MWC 2013 Etkinliği'nde Galaxy S4'ün tanıtım tarihini resmen onayladı. Tüm dünyanın nefesini tutarak beklediği Galaxy S4 14 Mart tarihinde Amerika'nın New York şehrinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.


MWC 2013 Etkinliği'nde Samsung standı

 

Fotoğraflar: AndroidPIT

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!