This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Galaxy S4 ve HTC One Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek?

Galaxy S4'ün çıkmasının ardından benim kafamda Galaxy S4'ün Türkiye'ye ne zaman geleceği sorusu belirdi. Daha da önemlisi S4'ün görünürdeki en büyük rakiplerinden HTC One da henüz Türkiye'ye giriş yapmış değil. Avae, Turkcell ve Vodafone'dan hangisi bu cihazları daha erken getirtecek? Bu iki cihazın Türkiye'ye giriş yapacağı tarih hakkında bilgi almak istiyorsanız haberimize tıklayın!

s4 teaser collage

Avea, Turkcell ve Vodafone'un Galaxy S4 ve HTC One'ı erkenden piyasaya sunmasının kendilerine belki büyük mali bir katkısı olmaz fakat kesinlikle "en iyisini Türkiye'ye ilk biz getirdik" lafını kullanmak için birbirleriyle kapıştıklarından eminim. 

Galaxy S4 cephesinde internette çıkan cihazı kimin Türkiye'ye getireceği hakkında yazılanlara inanmamanızı tavsiye ederim. Bana kesinlikle asılsız gibi geliyor çünkü hiçbir kaynak vermiyorlar. Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi her şirket internetteki facebook sayfalarında birbirini kopyalamışçasına "çok yakında bizde" şeklinde ibareler kullanmış. Yani bu şirketlerden hiçbiri kesin bir tarih veremiyor. Sadece Vodafone şimdiden potansyel tüketiciyi tarifeye bağlamak için "Vodafone Red" kapsamında cihaz hakkındaki tekliflerini yollamak için iletişim formu oluşturmuş.

HTC One'a gelecek olursak tüm şirketler yine Facebook sayfalarında "çok yakında bizde" demişler fakat bir istisnayla: AVEA burada bir adım öne geçmiş gibi gözüküyor.

avea htc

20 Şubat'ta yayınladıkları haberde cihazı Mart ayı içinde Avea İletişim Merkezleri'nde satışa sunacaklarını yazmışlar. Görünen o ki bu sözü yerine getirmeleri için önlerinde iki hafta zaman kalmış. Bakalım AVEA bunu başaracak mı.

Bu iki cihaz, Sony Xperia Z ile birlikte şüphesiz üst seviye cihaz kategorisinde pazarı domine edecek. Galaxy S4 ve HTC One'ın Türkiye'ye giriş tarihi kesinleştiği an bunu sizinle paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın.

(Fotoğraf hakları: Avea, Turkcell, Vodafone)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!