This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Galaxy S4 için çok havalı aksesuarlar

Samsung Galaxy S4 bu yılın en popüler telefonlarından oldu ve açıkçası Samsung’a bir hayli para kazandırdı. Elbette bu kadar tutulan telefonlar kendileriyle birlikte aksesuarlarını da getiriyorlar. İşte Samsung Galaxy S4 ile birlikte çok faydalı olabilecek aksesuarlar. 

SamsungGalaxyS4GE
İşte yılın en popüler telefonlardan biri olan Galaxy S4 ile iyi giden aksesuarlar. / © Google

GorillaPod

griptight gorillapod
GorillaPod / © Joby

Cihazda bulunan 13 megapiksellik kameranın keyfini GorillaPod ile daha da arttırabilirsiniz. Aslında bir tripod işlevi gören ürünün en büyük artısı ise neredeyse her şeye tutturulabilmesi. Tripodun ayakları 360 derece döndürülebiliyor işe bu sayede bir ağaca ya da direğe tutturarak fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. Telefon kılıfıyla birlikte de kullanılabiliyor böylece her seferinde kılıfı çıkarıp takmak zorunda kalmıyorsunuz.

Galaxy S4 kol bandı

slimfit armband
Özellikle spor yapanların çok hoşuna gidecek bir aksesuar. / © Belkin

Spor yaparken birçok zaman kulaklığın ya da telefonun kabloları çok rahatsız edici olabiliyor. Ya da hiç cebiniz yoksa telefonunuzu ortaya bırakmak zorunda kalıyorsunuz ve aklınızda boşuna yer ediyor. İşte bu problemlerin hepsini Galaxy S4 kol bandı kullanarak çözebilirsiniz. Telefonunuzu siz spor yaparken sizi hiç rahatsız etmeden hep kolunuzda olacak. Ürün nefes alabilen materyalden yapıldığı için cildinizi de rahatsız edecek bir durum ortaya çıkmıyor. Eğer kablosuz kulaklığı para harcamak istemiyorsanız veya yukarıdaki sorunları yaşıyorsanız bu aksesuara bir göz atmanızda fayda var.

Kablosuz şarj pedi

img accessories 06
Şarjını yanında taşımayı sevenler için bire bir / © Samsung

Türkiye’de bu aksesuara ulaşmak oldukça kolay. Kablolarla aranız iyi değilse ve gün içinde şarjınızı yanınızda taşımak istiyorsanız bu ürüne mutlaka göz atmalısınız. Teknolojik olarak mükemmel olmasa da Galaxy S4’ünüzü daha uzun süre ve daha kolay şekillerde kullanmak isteyenler için çok faydalı.

Siz bu aksesuarlardan birine sahip misiniz? Hangisi size daha kullanışlı görünüyor? 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!