This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

2013 yılının ilk günleriyle beraber Samsung cephesinde Galaxy S4 için geri sayım başladı. Akıllı telefon piyasasının en önemli ürünlerinden olan Galaxy S serisinin son telefonu olacak S4 üzerine yapılan spekülasyonların ardı arkası kesilmezken Samsung'a yakınlığı ile bilinen SamMobile  sitesi üzerinden Galaxy S4 ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf yayınlandı.

SamMobile üzerinde yayınlanmış olması dolayısı ile ciddiye alınması gereken yukarıdaki fotoğrafta yer alan cihazda ilk dikkat çeken unsur Samsung'un akıllı telefonlarında sürekli kullandığı fiziksel tuşun kaldırılmış olması. Olur da bir sonraki Galaxy S telefonu olacak Samsung cihazı yukarıdaki fotoğraftaki gibi piyasaya sürülürse Samsung bu anlamda Google'ın tamamiyle ekrandn oluşan yani herhangi bir tuşa yer vermeyen tasarım çizgisine oturmuş olacak. 

Gelelim Samsung Galaxy S4'ün tasarımını tamamlayacak olan muhtemel donanımsal teknik özelliklerine: 

  • 2 Ghz'lik, dört çekirdekli Exynos 5450 işlemci
  • Mali-T658 ekran kartı
  • 2 GB sistem RAM'i
  • 4,99 inçlik, 1920 x 1.080 Piksel görüntüleme gücüne sahip, SuperAMOLED ekran
  • 13 Megapiksel arka yüz, 2 Megapiksel ön yüz kamerası
  • Android 4.2.1 işletim sistemi

Bakalım Galaxy S4 hakkındaki söylentiler ve de yukarıdaki fotoğraf ne derecede doğru olacak. Bugüne kadar SamMobile üzerinde yayınlanan sızıntıların büyük ölçüde gerçekleştiğini hatırlatırım. 

 

Fotoğraf Hakları: SamMobile.com

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!