This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S4 Mini‘ye Android 4.3 güncellemesi!

Haber siteleri Android’in 4.4 güncellemesiyle ilgilene dururken piyasadaki bir çok cihaz henüz 4.3 güncellemesini dahi almamış durumda. Fakat Android’in 4.3 sürümü (En son Jelly Bean sürümü) bütün hızıyla cihazlara servis edilmeye devam ediyor; Örneğin Samsung Galaxy S4 Mini!

s4 mini display
/ © AndroidPIT

Kanada merkezli MobileSyrup’un haberine göre Kanada’daki operatörlerin Samsung Galaxy S4 ve Samsung Galaxy S4 Mini modelleri Android’in son Jelly Bean sürümü olan 4.3 versiyonunu alacak.

Bugüne kadar Galaxy S4’ün haberlerini farklı kaynaklardan almış olsak da uygun fiyatıyla geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Galaxy S4 Mini’nin de bekleme listesinde olduğunu ilk defa görüyoruz.

Güncellemeyle neler gelecek?

Galaxy S4 Mini’ye ayrıca bir güncellemeyle kazandırılan Galaxy Gear (Samsung’un akıllı saati) uyumluluğu da 4.3 güncellemesiyle beraber eski amiral gemi modelleri olan Galaxy S3 ve Galaxy Note 2’ye de getirecek.

Android 4.3 güncellemesi Galaxy S4 Mini modeline Samsung KNOX, akıllı Bluetooth teknolojisi ve OpenGL:ES 3.0 gibi özellikleri getirmesi bekleniyor. Tabi kesin bilgileri görmek için beklemek gerekiyor.

Kanadalı kullanıcılar güncellemeyi ayarlarındaki OTA (Kablosuz güncelleme) sekmesinden yükleyebiliyor. Biz ise bu güncelleme Türkiye’ye ne zaman gelecek diye pür dikkat Güney Koreli üreticiyi takip ediyoruz!

Vasıtasıyla Techradar Kaynak: MobileSyrup

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!