This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Galaxy S4 Mini, S4 ve S3 Mini Karşılaştırması

Android akıllı telefon piyasasında yeni trend, cihazların ekranlarının giderek büyümesi. Fakat başta bayanlar olmak üzere ciddi bir akıllı telefon meraklı kitlesi bu gidişattan pek de memnun değiller. Zira büyük ekranlı telefonları tek el ile kullanmak o kadar da kolay değil. Samsung bu hedef kitlesine özel olarak geçtiğimiz sene Galaxy S3 Mini konseptini tanıtmış ve büyük ilgi görmüştü. Bu yazımızda artık piyasaya çıkış tarihi kesinleşen Galaxy S4 Mini ile Galaxy S4 ve S3 Mini cihazlarının özelliklerini bir infografik üzerinde karşılaştırıyoruz. 

s4 mini s4 s3 mini teaser
© AndroidPIT/Samsung

Yeni S4 Mini ilk tahlilde sahip olduğu 4.3 inçlik ekranı ile pek de o kadar küçük bir cihaz değil. Bu durum S4 Mini'nin selefi S3 Mini'nin 4.0 inçlik ekranı ile karşılaştırıldığında net bir şekilde ortaya çıkıyor. Öte yandan işin ağırlık boyutunda  Galaxy S4 Mini'nin Galaxy S3 Mini'ye görece büyük ekranına rağmen daha hafif olması oldukça dikkat çekici.S4 Mini pil gücü anlamında da S3 Mini'ye çok önemli bir üstünlük sağlıyor.(1900 mAh vs 1500 mAh). Galaxy S4 Mini'nin satış fiyatı henüz netlik kazanmış değil. Galaxy S4 Mini ile S4 ve S3 Mini arasındaki infografik karşılaştırmasını aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Comparison Galaxy S4mini S4 S3mini TR
© AndroidPIT

Galaxy S4 Mini ile S4 ve S3 Mini arasındaki karşılaştırma hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

3 Shares

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!