This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Galaxy S4 moraracak

Samsung'un 2013 Mart ayında tanıttığı ve o günden beri yakaladığı müthiş popülariteyle yılın en çok satan Android telefonu olan Galaxy S4'ün farklı renk versiyonları piyasaya çıkmaya başladı. Son olarak henüz satışa sunulmayan mor Galaxy S4'ün fotoğrafları basına sızdı. 

GalaxyS4 purple1
İşte patlıcan renkli S4! / © Eprice

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de en popüler akıllı telefon markası olan Samsung'un, amiral gemisi modeli Galaxy S4'ün renk seçenekleri artmaya devam ediyor. Başlangıçta sadece "Siyah Buğu" ve "Beyaz Buz" adı verilen iki renk seçeneğiyle piyasaya sürülen Galaxy S4'ün farklı renk seçeneklerinin piyasaya sürüleceğini Samsung Haziran ayında resmen duyurmuştu. Samsung'un o zaman yaptığı resmi açıklamada cihazın şu renklerle de piyasaya çıkacağı duyurulmuştu: Kutup Mavisi, Sonbahar Kahvesi, Tan Pembesi, Mor Serap ve Kızılk Seher.  

İşte şimdi söz konusu cihazlardan "Mor Serap" olarak kodlanan versiyonun ilk fotoğrafları basına sızdı. Tayvan'da yayın yapan bir sitede yayınlanan fotoğraflarda, arka yüzeyi tamamıyla mor renkte tasarlanmış, son derece göz alıcı bir cihaz görüyoruz. 

GalaxyS4 purple2
Kahverengi, kızıl ve mavi S4 bazı ülkelerde satışa sunulsa da, mor ve pembe henüz hazılrık aşamasında. / © Eprice

Samsung'un açıkladığı ilave renklerden kahverengi olan Galaxy S4, kısa süre önce ABD'de satışa çıkmıştı. Aynı şekilde kırmızı ve mavi S4'ler de bazı bölgelerde satışa çıkmış durumda. Öyle ki şirketin "kutup mavisi" adını verdiği model tam da 26 Temmuz itibarıyla İngiltere'de satışa çıkmış durumda. 

Ülkemizde ise şu an için sadece Galaxy S4'ün klasik siyah ve beyaz versiyonları bulunabiliyor. Farklı renk seçeneklerinin 2013 yılı bitmeden Türkiye'de satışa çıkmasını bekliyoruz. Samsung'un amiral gemisi modelinin farklı renk seçenekleri, donanım ve yazılım özellikleri bakımından önceki modellerden farklı değiller.

Vasıtasıyla ePrice Kaynak: Sammobile

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!