This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bir Çin forumundan sızan Galaxy S4'ün (GT-I9502) fotoğrafları cihazın donanımı hakkında ve daha da önemlisi tasarımı hakkında çok önemli bilgileri gün ışığına çıkartıyor.

samsung galaxy s4 foto 1

Hepimiz 14 Mart'taki tanıtıma kilitlenmişlen dünyanın öbür ucu Çin'den S4'ün fotoğrafları internete sızmış durumda.

Forumdaki S4 fotoğraflarına göre China Unicom için çıkacak sürümünde cihazın çift sim karta sahip olduğu iddia ediliyor. Tabii herhangi kesin bir yargıya varmadan önce bu cihazın prototip olabileceğini hesaba katmamız gerek. S3'ten hatırlayacağınız üzere Samsung önceden de orjinal S3'ün resimlerinin internete sızması nedeniyle cihazın farklı tasarımlarını yapmıştı.

Bu görüntülerdeki cihazın Galaxy Note II'yi de andırdırığını söylemek gerekir. Eski fake tasarımları da göz önünde bulundurursak bu sızan S4'lerin orjinal olmadığını düşünebiliriz.

Fakat cihazın Antutu testlerinin gösterdiğine göre cihaz Android 4.2.1 ile çalışıyor ve 1080p full HD ekran, 1.8 GHz işlemci, 2 GB RAM ve 13 MP kameraya sahip -ki bu da Galaxy S4'ün özellikleriyle örtüşüyor. Sizi sızan fotoğraflarla baş başa bırakıyorum:

samsung galaxy s4 foto 2

galaxys41

galaxys42

galaxys43galaxys44

galaxys45

(Fotoğraf hakları: Sammy Hub)

Kaynak: Sammy Hub

2 Shares

6 comments

Yeni yorum yaz:
  • Bir de S3 ile yan yana bakınca home tuşu büyümüş burda, farkettiniz mi? Neden büyüsün ki çirkin duruyor gümüş rengi halkası ile.. Yok yok bu bayağı sahte duruyor. Neyse 14 Mart'ta göreceğiz neyin ne olduğunu.

  • Valla eğer cihaz buysa tasarımı hakkında iki şey: Şahsen ben Samsung'un ortadaki "home" tuşunu sevmiyorum. Zaten iPhone'dan kalma bir alışkanlık, değişmesi gerek. İkincisi de şu gri pürüzlü kasa hiç hoşuma gitmedi. Ama bence de bu orjinal cihaz olmamalı. Yani en azından benim temennim bu. :)

  • Araz 11.Mar.2013 Link to comment

    Gokhan bey, dogrusu bunun s4 olduguna pek inanmiyorum. Ne bileyim, sabirsizlaniyorum ama boyle olmasin. Soruya gelince, hakketen yeni TouchWiz ola bilir. Ama bi garip yani. Mesela, mesaj geldiginde mesajin icerigi bildirim cubugunda geciyor. Bunda nasil olacak acaba?

  • note a benzemiş ve sanki kalın bir telefon olmuş

  • Yeni Touch Wiz mi dersin?

  • Araz 11.Mar.2013 Link to comment

    Aa.. 6. fotografta bildirim cubugu ne garip O.o

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!