This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Resmi Galaxy S4 Tanıtım Videosu: Tüm Özellikler

Samsung, geçen hafta tanıttığı Galaxy S4 modelinin dört dakikalık resmi tanıtım videosunu yayınladı. Donanımdan çok yazılım kısmına yoğunlaşılan videoda S4 ile gelen birçok özelliği tek videoda görebilir ve bunların ne olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

galaxy s4 official

Önceden de Samsung'un donanım kısmında bazı sınırlara dayandığını ve bunun sadece Samsung'u değil tüm mobil teknolojiyi bağladığını söylemiştik. Yani kısacası Samsung donanım kısmında bazı limitlerin olduğunu bizlere gösterdi.

Donanım kısmında hal böyleyken Galaxy S4'ün New York'taki tanıtımında donanıma çok az yer verdiğini, sunumun çok büyük bir bölümünü getirdiği yeni yazılım teknolojisine ayırdığını söylemiştik. Hatta belki siz de farketmişsinizdir ki Galaxy S4'ün hangi işlemcileri hakkında internet dünyasında büyük bir kafa karışıklığı mevcut.

Yazılım kısmında ise gerçekten de çok fazla sayıda yenilik geldi ve biz size yine bunların ne işe yaradığını teker teker anlatmaya çalıştık. Tabii bu özellikleri kafa canlandırmak çok da kolay olmuyor. En iyisi cihazı ele alıp ilk elden kendinizin denemesi.

Aşağıda izleyeceğiniz video bu yaşanan her şeyin özeti niteliğinde. Son derece uzun dört buçuk dakikalık videonun sadece bir dakikası boyutlar, ekran, kamera gibi donanımsal özelliklere atfedilirken geri kalan kısmı tamamen yazılıma ayrılmış.

Aşağıda tüm özellikleri tek tek görebileceğiniz tanıtım videosunu izleyebilirsiniz (harici Youtube linki buradan):

Sizin de Smart Scroll özelliğinin videoda olmayışı dikkatinizi çekti mi? Yoksa defalarca geri sarıp izlememe rağmen her defasında ben mi kaçırıyorum?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!