This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S4 Şimdi Samsung Türkiye Üzerinde Satışta: Dağıtım 27 Nisan'da

Samsung Türkiye'nin resmi web sayfası üzerinde Galaxy S4 siparişleri alınmaya başlandı. Ön talep sırasında form dolduran S4 meraklılarını Galaxy serisinin dördüncü jenerasyon cihazı için üretilen çok özel aksesuarları kazanma şansı bekliyor. Samsung Türkiye'nin resmi web sayfası üzerinde şu an için Galaxy S4'ün fiyatı ile ilgili bir açıklama yok.

GalaxyS4 Kampanya
Galaxy S4 ön talep formunu doldurunlara aksesuar kazanma fırsatı / © Samsung

Samsung'un bu link üzerinde bulabileceğiniz  ''Galaxy S4 Ön Talep Toplama Kampanyası Uygulama Şartları ve Bilgilendirme Metni'' içerisinde kampanya ile ilgili yer alan açıklama şu şekilde: 

Kampanya kapsamında 17.04.2013/08.00 – 26.04.2013/ 17.00 tarihleri/saatleri arasında www.yenigalaxys4.com uzantılı web-sitesinde (“Web-Sitesi”) yer alan formu başarılı bir şekilde dolduran (eksiksiz olarak doldurulduktan sonra “Kampanya’ya katılımınız gerçekleşmiştir” mesajını alan) ve Ürün’ün satışa çıktığı ilk 2 (iki) gün (27/28 Nisan 2013), Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) garantili Ürünler’i satan satış noktalarına (“Satış Noktaları”) başvurarak, Ürün satın alan ve ardından Web-Sitesi’nde yer alan teyit formunu usulüne uygun olarak dolduran katılımcılar, Samsung Audio Dock veya Galaxy S4 şarjlı kablosuz ped (Galaxy S4 Kablosuz Şarj Standı ve Kablosuz Şarj için uyumlu Telefon batarya kapağından oluşur) hediyelerinden birine hak kazanacaktır.

Bu arada Galaxy S4'ü an itibariyle Turkcell'de 2000 TL'ye ısmarlamak mümkün. Galaxy S4'ün Türk akıllı telefon piyasasına girişi şimdiden büyük heyecan yaratmış durumda. Gün içerisinde haber portalımız üzerinde Galaxy S4'ün değişik satış noktalarındaki sipariş ve ödeme seçeneklerini paylaşıyor olacağız. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!