This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

14 Mart tarihinde New York'un ünlü Times Square Meydanı'nda tanıtılacak olan Galaxy S4'ün bu ihtişamlı tanıtıma yönelik bir reklam filmi serisi yayınlanmaya başladı. Henüz birincisini izleme şansına eriştiğimiz reklam filmini yazının devamında bulabilirsiniz.

Tanıtım günü yaklaştıkça gitgide artan Galaxy S4 heyecanına bugün sabah saatlerinde Sammobile üzerinden sızan AnTuTu performans testi sonuçları ile gün yüzüne çıkan donanımsal özelliklerden sonra şimdi de Samsung'un 14 Mart tarihinde New York'un ünlü Times meydanında gerçekleştireceği etkinliğin reklam filmi eklendi. Aşağıda izleyebileceğiniz reklam filminde Samsung'un ''Samsung Upacked 2013 Episode 1'' olarak isimlendirdiği etkinlikte tanıtılacak Galaxy S4 ürününün saklanmak üzere küçük bir erkek çocuğuna teslim edilmesi teması işlenmiş.

(youtube linki: buradan) 

Filmin son sahnesinden de anlaşılacağı üzere Samsung'un Galaxy S4 tanıtımına yönelik reklam filmlerinin devamı yolda. Bu arara bugün itibariyle her ne kadar az çok yeni Galaxy S4'ün donanımsal teknik özelliklerini az çok biliyor olsak da mobil dünyanın yeni süperstarının nasıl bir malzeme kullanılarak üretileceği sorusu zihinleri karıştırmakta. Zira Galaxy S3 sahip olduğu ucuz plastik kaplama malzemesi ile harika özelliklerine gölge düşürerek bu alanda HTC ve Sony gibi firmaların gerisine düşmüştü. Hatırlanacağı üzere bizler hayalimizdeki Galaxy S4'ü tasarlarken bu konu üzerine de önemle eğilmiştik. 


 Umarız Yeni Galaxy S4 bir önceki sürümdeki gibi ucuz plastik malzemeden üretilmez (c) AndroidPIT

 

Fotoğraflar: Samsung, AndroidPIT

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!