This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S4 Nisan Sonu Türkiye'de:Turkcell Ön Sipariş Almaya Başladı

Samsung Galaxy S4'ün Doğu Avrupa ve Türkiye Pazarı'na giriş tarihleri genel hatlarıyla belli oldu. Samsung tarafından daha önce  yapılan açıklamalara göre iki farklı işlemci seçeneği ile dünya pazarlarına sunulmakta olan Galaxy S4'ün Türk Pazarı'nda 3G bağlantı özelliğine sahip olan Exynos 5 işlemcili versiyonunun sürüleceği duyurulmuştu.

S4 TR Entry

Galaxy S4'ün Doğu Avrupa Pazarı'na Giriş Tarihleri Belli Oldu / © GSM Arena

Sammobile ve GSM Arena üzerinden paylaşılan bilgilere göre I9500 kod numaralı Exynos işlemcili, 3G bağlantılı S4'lerin 32 GB'lık dahili hafıza seçeneğine sahip olan versiyonları 2013'ün 16'ıncı, 64 GB'lık dahili hafıza seçeneğine sahip olanları ise 24'üncü haftasından itibaren Doğu Avrupa ve Türkiye pazarlarındaki dağıtımcılara gönderilmiş olacaklar. Yani 32 GB'lık S4 iki hafta, 64 GB'lık S4 ise 10 hafta içerisinde ülkemize girmiş olacak diyebiliriz. 

S4 Turkcell siparis

Turkcell Galaxy S4 ön siparişlerini almaya başladı bile/ © Turkcell

Bu arada Turkcell şimdiden Galaxy S4 için ön siparişleri almaya başladı bile. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa üzerinde Turkcell Galaxy S4 ön siparişlerinin stoklarla sınırlı olduğu bilgisini paylaşmış. Turkcell'in sitesi üzerinde Galaxy S4'ün fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmamış. Müşteri hizmetleri telefon numarasından bilgi edinmek ise mümkün gözüküyor (Telefon numarası: 05327571532). Galaxy S4'ün Türkiye Pazarı'na girişi ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyor olacağız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!