This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S5 benchmark testinde yakalandı!

Samsung’un 2014 Şubat’ında tanıtması beklenilen yeni amiral gemi modeli Galaxy S5’in bir varyasyonu (SM-G900F) AnTuTu benchmark testinde görüldü! AnTuTu ekibine göre yakalanan model çok büyük olasılıkla Galaxy S5’in uluslararası versiyonu.

Androidpit galaxy s5 render
 / © http://galaxys5info.com/

Benchmarkta görülen cihazın teknik özelliklerine bakınca daha önceki dedikodularla pek de uyuşmadığı görülüyor. Zira Galaxy S5’in yeni modelinde 2,650x1,440 piksel ekran beklenirken, testte görüntülenen cihazın ekran çözünürlüğü 1,920x1,080 piksel olarak gözüküyor. Bu farklılığın sebebi test edilen cihazın henüz prototip aşamasındaki versiyonu olabilir. Zira Samsung için yeni ekranları üretmek büyük bir iş ve yetişmesi için Samsung’un çok sıkı bir planı takip etmesi gerek.

Ekran dışındaki özelliklere bakıldığında şimdiye kadar dedikodulara aykırı bir durum göze çarpmıyor; 2.5GHz saat hızında Snapdragon 800 (MSM8974AC) işlemci, 3GB bellek (RAM), muhtemelen ISOCELL teknolojili, 16 megapiksellik arka kamera, 2megapiksel ön kamera ve Android 4.4 KitKat.

Samsung’un (ya da bazı operatörlerin) Galaxy S5’in ön prototipini 1080p çözünürlükte ekranla hazırlayıp genel olarak cihazın işleyişini test ediyor olma ihtimali yüksek. Cihazın tam olarak hangi özelliklere sahip olduğunu tabikide ilk olarak lansmanda öğreneceğiz. O zamana kadar haberleri AndroidPIT’ten takip edin!

galaxy s5
 / © PhoneArena

Vasıtasıyla SamMobile Kaynak: AnTuTu

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!