This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung S5 az buz bir para olmayacak bunu hepimiz biliyoruz? İnsan böyle durumlarda acaba bu kadar para değer mi ya da bekleyeyim birkaç ay sonra alırım gibi düşünebiliyor ki bu oldukça mantıklı bir bakış açısı. Eğer böyle bir düşünceniz varsa bunu temellendirmek için yapabileceğiniz bir şey mevcut o da Google Play üzerinden Galaxy S5 Experience uygulaması indirmek.

galaxy s5 watermark 18
Denemekten çekinmeyin / © AndroidPIT

Uygulama size Galaxy S5’e interaktif bir bakış atma fırsatı sunuyor. Örneğin S Health, Download Booster yada Rich Tone HDR gibi özellikleri deneyerek cihazın ederini kafanızda daha rahat belirginleştirebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda suya ve toza karşı dayanıklılık ve parmak izi tarayıcısı gibi özelliklerle ilgili de bilgi veriyor fakat elbette bu özellikleri cihazı elinize almadan ölçmeniz çok da mümkün değil.

Galaxy S5 Experience Google Play Store’da mevcut ve Android 4.0 ve üzeri sistemlerde kullanılabilir.

GALAXY S5 Experience Install on Google Play

 

Kaynak: Sam Mobile

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • Anlamıyorum ki tamam tasarım kötü olabilir ama bir akıllı telefonu yaşamda en aktif hale getiren telefon budur. Kamerası tartışmasız en iyisi. İki kat hızlı wifi parmak izi okuyucu ( sizin için grreksiz olabilir ama bu kullanıcının tercihi) telefon en hızlı işlemciye sahip 2 gb ram de gayet yeterli normal-pro arasında bir kullanıcı için. Diger firmalar düz android özellikleri ile yetinirken samsung ek özelliklerle geliyor ve nedense yaranamiyor.

  • katılıyom size :D

  • aynn

  • Kisaca b*k gibi :D

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!