This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

Galaxy S5 için yeni materyal ve kavisli ekran “incelemede”

Güney Kore’den gelen yeni bir habere göre Samsung’un tasarım stratejilerinin başındaki isim olan Dong-hoon Chang bir konuşmasında farklı Galaxy S5’ler gelebileceğini söyledi.

Habere göre Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5’in Dünya Mobil Kongresi’nde açıklanacağı doğru. Eğer bu haber doğru ise bazı hayranların beklentileri boşa çıkacak ve telefon CES 2014’te tanıtılmayacak. CES 2014, 7 Ocak’ta başlayacak ve Samsung’un bir kısım yeni cihazını ve işlemcilerini burada tanıtması umuluyor.

galaxys5concept1
Bakalım günler Galaxy S5'e neler getirecek © androidauthority

Ayrıca, donanım için yeni bir materyal de kullanılacağı konuşulmakta. Bu materyalin metal olup olmadığıyla ilgiliyse bir haber henüz yok. Galaxy S4 ve Galaxy S4 Active düşünüldüğünde, Galaxy S5 Active gibi bir model de sürpriz olmaz.

Son olarak habere göre Dong-hoon Chang Galaxy S5 için esnek ekran fikrinin “incelendiğini” söyledi. Eğer bu söylenti gerçekleşirse bu fazlasıyla büyük bir sürpriz olabilir. Çünkü birçok rapora göre ne LG ne de Samsung amiral gemileri için esnek ekran üretecek durumda değiller. Yine de Samsung’un bu yılın ilerleyen zamanlarında kavisli bir ekrana sahip S5 versiyonu çıkarması ihtimaller için de.

Yine de bunların söylenti olduğunu ve resmi olmayan haberler olduğunu hatırlatmakta fayda var.

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!