This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Geçtiğimiz Ekim ayında çıkan ve Galaxy S5’in çok çok az geliştirilmiş versiyonu olan Galaxy S5 Plus Android 5.0 Lollipop güncellemesini almaya başladı. Güncelleme şu anda Kuzey ülkelerinde Samsung Kies üzerinden dağıtılmakta.

android lollipop broken
© ANDROIDPIT

Güncelleme ile cihaza Android 5.0.2 sürümünün gelmesi bekleniyor. Bir başka Galaxy S5 varyasyonu olan Galaxy S5 Mini de önümüzdeki çeyrekte güncellemeye kavuşacak. 

 

6 comments

Yeni yorum yaz:
  • bundan sonra nexus alacağım bende :)

  • s5 e geldi haberin yok sanırım

  • S5 mini s5 degil mi . Niye en son hep biz ?

  • İyi güzel de, artık Türkiye'deki s5 lere note 4 lere note edge lere de gelse şu güncelleme. Avrupa'da yaşıyoruz ama ne hikmetse Orta Doğu ülkelerinden gerideyiz bu konularda..

    • okadar sorunlu bir arayüz yapmışki samsung. googleden saf lolipop sürümünü alıp tochwizle birleştirince bir sürü sorunla karşılaşıyor ve başa çıkamıyor. ama nexuslarda pek böyle bir sorun yok saf lolipop yapıldığında LG,SONY,SAMSUNG gibi üreticiler lolipopu alıp kendi arayüzleriyle uyumlu yapmaya çalışıyorlar bu bayağı zaman alıyor samsung bu konuda hem çok yavaş hemde çok zayıf sebebi bu bence test etmeden dağıtıyorlar sonra hatalı güncelleme diyip durduruyorlar. nexus hayranı değilim hiçte kullanmadım ama sırf yazılım güncelleme yönünden benim bidahaki telefonum nexus olcak güncelemeyi önemsiyenede tavsiye ederim.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!