This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S6 Active'de micro SD girişi olacak mı?

Galaxy S6 serisinin Samsung’un medarı iftiharı olduğu bir sır değil. Fakat ne var ki hala bazı Samsung hayranları, özellikle de markayı ve Galaxy S serisini uzun süredir takip edenler micro SD kart girişi olmayacak olmasını sindirebilmiş değiller. Bu durum anlaşılır sonuçta, Apple karşısındaki en büyük kozlarından biri her zaman arttırılabilir hafıza olmuştu Samsung için. İşte hala böyle düşünenlerdenseniz size iyi bir haber.

android galaxy s6 active camo photo non contractuelle image 01
© AT&T

Gelen haberlere göre Samsung hala eski müşterilerini ve markanın hayranlarını oldukça önemsiyor. “Plastik ve fantastik” günlerinden beri markanın takipçisi olan bir Reddit üyesi bu hafta başlarında Galaxy S6 Active ile ilgili Samsung yetkilisine sorular sorma şansı yakaladı. Yetkili cihazda parmak izi tarayıcısı olmayacağını ve nabız ölçmeyeceğini söyledi. Bunun yanında Galaxy S6 ya da Galaxy S6 Edge kadar iyi bir kameraya sahip olmayacağı belirtilen Samsung Galaxy S6 Active için iyi haberse micro SD kart girişi olabileceği. Diğer özellikler konusunda da neredeyse Galaxy S6 ile aynı olacak cihaz şimdiden eski Samsungcular tarafından heyecanla beklenmekte.

 

Kaynak: Reddit

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • İyi günler konuyla alakalı değil ama note 3 telefonumun home tuşuna sürekli bastığımda hiçbir tepki olmuyor tek basıştada tepki yok ama ekran kilitliyken tepki veriyor herhangi bir görev kapanmış olabilirmi ?

    Çift tıklamada Svoice açılıyor.

    Düzenleme : Sorun Çözüldü Touchwiz verileri silindi varsayılandan kaldırıldı telefon yeniden başlatılıp touchwiz tekrar varsayılan olarak seçildi :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!