This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
12 Shares 3 comments

Galaxy S6 edge+ ve Galaxy Note 5 için 3500mAh kapasiteli kılıflar

Samsung'a yeni tasarımında çıkartılamayan pil kullanmasından ötürü bazı çevrelerden gelen eleştiri olayını biliyoruz hepimiz, bu yüzden yeniden yazmaya gerek yok. Şirket hızlı şarj, kablosuz hızlı şarj vb. yeniliklerle alternatifler üretti ki bana sorarsanız hızlı şarj bir telefonun başına gelebilecek en iyi şeylerden. Fakat eğer bu yeterli değilse işte size iyi bir alternatif.

zerolemon battery case 1
© amazon

ZeroLeman 3500mAh kapasiteli koruyucu kılıfları Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ kullanıcıları için birebir. Eğer siz de telefonu doya doya kullanayım, ekran feci parlak olsun, tüm gün şarj düşünmeyeyim, Facebook’um Tinder’ım sürekli açık olsun metroya da binince balon patlatmaca oynayayım diyorsanız bu kılıflara göz atın. Hatta bu ve benzeri kılıflara göz atın. ZeroLemon Amazon’da 39.99 dolar, hiçbir şey değil, hem de koruyucu kılıf. Zamanla farklı markalar da daha uygun fiyatlı alternatifler çıkaracaklardır şüphesiz. Estetiğe çok takılmayanlara tavsiye edilir.

 

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Boş haber

  • Bu bataryalı kılıflar kadar gereksiz ürün yok. Telefonu çok kalınlaştırıyor, aynı zamanda fiyatları da çok yüksek. Ben 13$'a 10 000 mah batarya aldım. Bu 3500 Mah için 40$ istiyor.

    • Can C. 27.Kas.2015 Link to comment

      Taşınabilir batarya konusunda katılıyorum kesinlikle. Ama türkiye'de genede estetik kaygısı olmuyor o yüzden Türk kullanıcılar için uygun bir ürün aynı zamanda.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!