This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge bir ayın sonunda ne kadar sattı?

Geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy S5’in global sevkiyat sayısı bir diğer deyişle satış rakamı, 25 günün ardından 10 milyonu geçmişti. Keza Galaxy S4 ise bu sayıya 27 günde ulaşmıştı. Garip ama Samsung’un bugüne kadarki en iyi cihazları olarak lanse edilen Galaxy S6 ve S6 Edge’in 10 milyon sınırına ulaşması bir ay sürdü.

gold
© jadore

Acaba neden Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, Galaxy S5’ten daha hızlı satmadı, bu apayrı bir araştırma konusu olur. Hatta böyle verilere bakınca bazen reklamlar tarafından gereğinden fazla mı beynimiz yıkanıyor bunu bile soruyor insan. Sonuçta Galaxy S6 Edge reklamlarını ve tüm promosyonlarını izleyip ardından sahip olmayı istemek gayet doğal. Her şeye rağmen elbette Galaxy S5’ten daha çok satacaktır Galaxy S6 serisi zaten Samsung’un beklentisi de bu yıl seriden 50 milyon adet cihaz satmak üzerine.

  

 

Kaynak: Sammy Hub

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Bence mesele şu;insanların çoğu S4 ve bilhassa S5'i operatör şirketlerinden satın aldı.ve fiyatları (ödemelerini)faturalarına yansıttırdılar.dolayısıyla insanlar borçluyken"aman şimdi ne gerek var"diyolar..Ben geçmişte böyle bişey yapmadığım için belki şanslıyım..S6 edge i nisan ayında aldım kullanıyorum..ben sebebi 3binlere varan S6-edge fiyatının yüksek olmasına bağlıyorum

    • size katılıyorum s4 üm var s6 geçmek istiyorum fakat fiyat çok o kadar veremem düşsün bir çok insan alacaktır...

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!