This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Çok beklendi, çok konuşuldu ve en sonunda tanıtıldı. Belki de piyasadaki en sağlam donanıma sahip olan Galaxy S6 ve tasarımıyla AndroidPIT ziyaretçilerinin de tercihleri olan Galaxy S6 Edge şimdiden oldukça ilgi görmüşe benziyorlar.

galaxy s6 gold
© Samsung

Yapılan haberlere göre Samsung ön siparişte inanılmaz bir sayıya ulaşarak 20 milyon cihaz talebi aldı. Ön sipariş için 20 milyon gerçekten bir firma için muhteşem bir sayı. 15 milyon Galaxy S6 ve 5 milyon da Galaxy S6 Edge olmak üzere gerçekleşen siparişlerin akıllı telefon dünyası içinse yeni bir rekor olduğu iddia ediliyor.

samsung gs6 gs6 edge comparacao
© ANDROIDPIT

Samsung Mobil’in başındaki isim J.K Shin cihazların tanıtımda beklentilerinin gerçekten büyük olduğunu belirtmişti fakat bu kadar fazla bir sayıyı kendileri bekliyor muydu bu da merak konusu.

Samsung galaxy s6 galaxy s6 edge teaser
© Samsung / ANDROIDPIT

Siparişler konusunda da Hollanda ilk olan ülke. 700 euro fiyatlı Galaxy S6 ve 850 euro fiyatıyla satılan Galaxy S6 Edge, Avrupa’da da oldukça büyük ilgi gördü. 

Kaynak: Korea Times

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • iphone 6 ya aşırı benzese de telegon guzele benziyor. İnceleme videolarında arayüz artık hızlanmış olarak görünüyordu. S6 birçok kişinin beğenisini kazansa da artık S3 kadar yapması mucize... En azından Türkiye'de mucize :) çünkü s3 ciktigi dönemde taksit imkanlari,doların durumu simdi ki gibi degildi. Taksit kaldirildi. Elektronik urunlere gelen ve gelecek olan vergiler ve dolarda ki artış yuzunden yuksek bir satis beklemiyorum. Askeri ücret yine bilindiği gibi...S6 nın fiyatının önce ki amiral gemileri cabuk dusecegini zannetmiyorum. Artik insanlar fiyat performans telefonlara yöneliyor.

  • Serkan. 09.Mar.2015 Link to comment

    Ben size söylemiştim. Yürü be Samsung kim tutar seni...

  • Cidden alıncak telefon samsung bu sefer yapmış olmuş benim görüşüm budur

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!