This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Sızıntı] Samsung Galaxy Tab 3: İlk Fotoğraflar

Yaklaşık üç hafta sonra İspanya'nın Barcelona kentinde gerçekleştirilecek olan World Mobile Congress öncesinde yapılmakta olan spekülasyon ve sızıntılara bir yenisi daha eklendi. Galaxy Tab serisi ile dünya Android tablet piyasasında çok önemli bir yere sahip olan Samsung'un Tab 3 serisine ait olduğu iddia edilen gerçekçi fotoğraflar PhoneArena üzerinden sızdırıldı.

 Geçtiğimiz sızan Galaxy Note 8 haberlerinin hemen arkasından gelen yeni sızıntı fotoğraflarını yukarıda ve aşağıda görmektesiniz. Samsung'un 7 ve 10 inçlik iki yeni cihaz ile güçlendirileceği konuşulagelmekte olan Galaxy Tab 3'e ait olması muhtemel fotoğrafların çok gerçekçi olduğunu söylemek mümkün. Bakalım yeni Galaxy Tab 3 hakkındaki söylentilerin bundan sonraki gelişimi nasıl olacak. Önümüzdeki günlerde bu cihaz hakkında daha detaylı bilgi ve fotoğrafların değişik kaynaklar üzerinden sızdırılması çok muhtemel.


Galaxy Tab 3'ün sızan ilk fotoğrafının Nexus 10'a benzetilebilecek ön yüzünden görünüm

 

 

Fotoğraf hakları: phonearena.com

4 comments

Yeni yorum yaz:
 • Araz zaten hayali bir urun.Boyle bir sey olsa...Hayal ettigimde bile kendimden geciyorum.Artik milet ipadmis galaxymis samsungmus peh.Seazer Mobile gel al:)

 • Araz 28.Oca.2013 Link to comment

  Sezer, naptin sen? :D O ne piksel yogunlugu, o ne pil, o ne video cozunurlugu (2080p :D), o ne agirlik?!?!?! Koptum yaa :D

 • Benim hayalimdeki tabletin ozellikleri soyle:
  2.4 ghz 8 cekirdekli islemci
  3 GB RAM
  13 Megapiksel arka 5 megapiksel on kamera+flaş on ve arkada.
  2896x2048 Retina Plus cozunurluklu ekran.
  421 ppi piksel yogunlugu.
  Gorilla Glass 3 ekran.
  15.000 mAh pil omru
  10.1 inc ekran
  2080p video cekimi+TV'de 2080p cozunurlukte izleme
  Max. fotograf cozunurlugu 3244x2844
  Allshare play,pop-up play gibi ozellikler
  100 gram agirliginda.
  Fiyati 2500 TL

 • Bu seride islemci hep geride kaldi 1.0 ghz yetersiz.Bu seride 1.4 ghz 4 cekirdekli Exynos 4412 islemci kullanilirsa iyi olur.(Exynos 4412 diye bir islemci olmayabilir :)RAM 1gb olsun.Fiyat cok ucmasin

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!