This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
8 Shares No comments

Garajyeri uygulaması araç kiralama deneyimini değiştiriyor!

Boşta duran aracını kiraya vererek gelir etmek... Kulağa iyi geliyor değil mi? Aslında olay göründüğü kadar zor değil, bu işe başlayan yerli girişimciler de görünen o ki bize yardımcı olmak için her şey düşünmüşler. Kişiden kişiye araç kiralama platformu Garajyeri.com, araç kiralama deneyimini değiştirmek, Airbnb modelini kişisel araçlara uygulayarak paylaşım ekonomisine yeni bir katkı sağlamak istiyor.

11
© garajyeri

Garajyeri, günün yüzde 95’inde boş duran kişisel araçların ihtiyacı olan kişiler tarafından kullanılmasının yolunu açıyor. Araç sahiplerine ekstra gelir sağlarken, saatlik ve günlük hatta uzun dönem araç kiralamak isteyenlere de ekonomik bir seçenek sunuyor.

Özellikler & Kullanım

Nasıl Kullanılır?

Araç sahipleri araçlarını sisteme kayıt edip, tc kimlik no, telefon, iban, eposta, ruhsat bilgilerini veriyor; iletişime geçip, onaylıyoruz. Saatlik veya günlük kira fiyatlarını araç sahipleri belirliyor. Ödeme güvenli olarak garajyeri.com üzerinden yapılıyor. Kiralama süresince araç Doğa Sigorta tarafından sigortalanıyor.

22
© garajyeri
33
 © garajyeri

Araç kiralamak isteyen kişiler lokasyon ve tarih seçerek arama yapıyorlar. Gelen sonuçlar içinden yakınındaki araca istekte bulunuyor. Araç sahibi bu isteği onaylarsa ödemeyi yapıp, gidip anahtarı elden teslim alıyor. Araç iade edilince kira bedeli araç sahibine aktarılıyor.

Sistem güvenliği nasıl çözüyor?                          

Kiracılardan ehliyet fotoğrafı, kredi kartı bilgilerine ek olarak kimlik bilgisii, eposta, telefonlarını doğrulamarı isteniyor. Hesaplarını facebook ile bağlamaları zorunlu tutuluyor.

Kiralama süresince araç Doğa Sigorta tarafından sigortalanıyor. Araçların güvenliği için kiralama boyunca araçlar sigortalamanın yanında 7×24 yol yardımı ve çekici hizmeti de sunan Garajyeri teorik olarak oldukça iddialı bir sistem sunuyor. Kendi geliştirdiği araç takip sistemiyle ek bir güvenlik katmanı sağlıyor. Diğer yandan kazalar, köprü geçişleri, benzin miktarı gibi detayların da kullanıcılar tarafında sorun yaratmaması gerekiyor.

44
 © garajyeri
55
© garajyeri
66
© garajyeri

Hız & İstikrar

Kullandığımız süre içerisinde herhangi bir hız düşüşü yaşamadık. Hızı ile herkesi tatmin edecek düzeyde. Bir diğer artısı da ücretsiz olması.

Artı

         ✓Kolay araç kiralama

         ✓Araç çeşidi

         ✓Uygun fiyatlar

         ✓Yakınlık

Son Söz

Garajyeri’ndeki araç sayısının artmasıyla oldukça tercih edilir bir sistem halini alması mümkün. Ayrıca yerli geliştiriciler tarafından yapılan uygulamanın kullanımı çok rahat, arayüzü çok temiz ve ferah.

Paylaşılan her araç sayesinde 9 yeni aracın trafiğe katılmasını engellediğini savunan Garajyeri’nin Android uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

İnternet sitesine gitmek için tıklayınız

 

Kaynak: Garajyeri

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!