This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
10 Shares 8 comments

Gazette - Tüm gazeteler tek uygulamada

Gazette Türkiye'deki popüler gazetelerin içeriklerini tek bir uygulamada toplar. Takip ettiğiniz gazetelerin hepsinin uygulamasını indirmek yerine Gazette'yi kullanarak istediğinizi gazete ve haber sitelerinin içeriğine en rahat şekilde ulaşabilirsiniz.

Not

Artı

  • Kolay okunabilirlik
  • Az reklam
  • Kendi kaynaklarınızı seçme imkanı
  • Tasarım inceliği

Eksi

  • X
Test edildiği tarih Android Sürümü Root Modifikasyonlar Test edilmiş sürüm En son sürüm
Samsung Galaxy Note 3 4.4.2 Hayır 4.4.2 4.2

Özellikler & Kullanım

Gazette uygulaması birçok gazeteyi içinde barındıran ve Türk geliştirici Yalçın Özdemir tarafından tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama ile günlük gazete haberlerini okuyabilirsiniz. 

gazettefeatured2qr
Gazette uygulaması! / © Google PlayStore

Nasıl Kullanılır?

3 ana başlıktan oluşan uygulama Genel, Spor ve Teknoloji bölümlerini barındırarak her konuda güncel kalmanıza olanak sağlıyor. Kullanım kolaylığı ve kolay okunabilir özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkan Gazette uygulaması gereksiz reklam içeriklerini barındırmayarak kullanıcıya en iyi gazete okuma keyifini sunuyor.

Seçtiğiniz kaynakları değiştirmek istediğinizde sol menü'den 'Kaynakları Düzenle' seçeneğinden tekrar düzenleyebilirsiniz.

Gazette Uygulaması hergün manşetleri telefonunuza taşıyor. Manşetler bölümü uygulamanın ana sayfasıdır ve takip ettiğiniz kaynakların logosuna tıklayarak o gazeteler veya haber sitelerinin anlık manşetlerine ulaşabilirsiniz.

Ekran & Kontroller

Karmaşık bir ekran yerine 3 ana başlık altında toplanması tasarımın inceliklerinden. Gazeteleri okumak için logolarına tıklamanız yeterli olacaktır.  

gazettefeaturedgraphic
Gazette uygulaması! / © Google PlayStore

Teknoloji bölümünden AndroidPIT haberlerini okumayı unutmayınız

gazettess1
Gazette uygulaması! / © Google PlayStore

 

Hız & İstikrar

Kullandığımız süre içerisinde herhangi bir hız düşüşü yaşanmamıştır. Hızı ile herkesi tatmin edecek düzeyde.

Fiyat/Performans Oranı

Uygulama Google Play'de tamamen ücretsizdir.

Son Söz

Google Play'de gazete uygulamalarının başını çekebilecek bir uygulama. Kullanım kolaylığı ve hızı ile ön planda olan Gazette uygulaması güzel bir tasarımla marifetlerini ön plana çıkartıyor. Bir çok gazetenin uygulamasını indirmek yerine bütün gazeteleri telefonunuza taşımaya olanak sağlayan bu uygulama tamda aradığınız gibi. Sizlerde gazete okuma keyfini telefonunuzda yaşamaya ne dersiniz. 

8 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!