This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

GELİŞME:Samsung Yeni Bir Facebook Yaptıklarına Dair İddiaları Reddetti

Samsung sosyal ağda çok da bilinmez fakat akıllı telefon devinin güncel açıklamasına göre Samsung 2013’ün ilk çeyreğinde uygulamaya konmak üzere Facebook’un yeni bir versiyonunu yapma planları yapıyor. Servis diğer tüm Samsung cihazlarının kullanabileceği tarzda (tabletlerde, telefonlarda ve hatta internet erişimi olan TV’lerde) tasarlanacak.

Sosyal ağ sitesi The Korea Times’a göre “Samsung Facebook” isminde olacak ve Amazon’un cloud bilgisayar platformuna göre entegre edilebilir olacak. Çalışanlardan biri “Bu senenin sonunda Family Story adında tamamlanmış bir versiyonu sadece Samsung cihazlarına özel bedava kullanım avantajıyla birlikte sunacağız. Yeni servis gelecek yılın ilk çeyreğinde herkese açılacak.” açıklamasında bulundu.

Doğrusu yeni açılacak sitenin Facebook’a bir tehdit teşkil edeceğini düşünmüyoruz, özellikle de Zuckerberg’in ne kadar kolay bir şekilde Google+ ‘ı alt ettiğini düşünürsek. Sanırım TV entegrasyonu bir avantaj olabilir fakat onun dışında çok az yeni şey gözüküyor. Bizce tüm Galaxy cihazlarında olan Touchwiz yazılımına gelecek ek bir yazılım gibi. Ama eminiz ki Samsung bu projeyi ciddiye alıyor ve başka sürprizlerle gelip gelmeyeceklerini merak ediyoruz.

GELİŞME: Samsung sadece ailelerin özel anılarını “paylaştıkları ve depoladıkları” "Family Story"’u güncellediklerine yönelik söylentileri reddediyor.

Kaynak: BGR

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!