This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 1 Comment

Android için Gmail Uygulaması Güncellendi

Bugün (04.12.12) itibariyle Android için Gmail Uygulaması'nda içerisinde çok faydalı yeniliklerin olduğu bir güncelleme paketi Google Play üzerinden dağıtılmaya başlandı. Bir çok kullanıcı bu yeni güncellemeyi doğrudan almak yerine Gmail Uygulaması'nın Google Play üzerinde yer alan linkine gitmek koşuluyla indirebiliyor. Detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Benim gözümde Android için tasarlanmış en iyi uygululamalardan bir tanesi olan Gmail'in bu son güncellemesinin Android 4.0 ve üzeri cihazlar ile sınırlı olduğunu belirterek, 3.43 MB'lık güncellemenin detaylarına geçmek istiyorum.

  • Güncelleme Genel Ayarlar içerisine ''İletileri Otomatik Sığdır'' isimli bir seçenek getiriyor. Böylece yazmış olduğunuz mesajları kullandığınız cihazın ekranına dertsiz-tasasız sığdıran uygulama ile yazıp çizdikleriniz üzerinde karşı tarafa gönderim öncesinde çok daha iyi bir kontrole sahip oluyorsunuz.
  • Yine Genel Ayarlar içerisine gelen ''İleti dizisi listesini hızlıca kaydırma' seçeneği sayesinde ileti dizisini arşivleme, etiketleri yönetme fonksiyonlarında hissedilir bir kolaylık sağlanıyor.
  • Bu özellik sayesinde aynı zamanda mailinize ekleyeceğiniz ek dosyaları doğrudan doğruya e-mail içeriğine sürükleyip bırakma tekniği ile kullanım tecrübenizi çok daha üst bir seviyeye taşıyabiliyorsunuz.

 

  
Soldaki ekran görüntüsü: Gmail Google Play Güncelleme Sayfası, Sağdaki Ekran Görüntüsü: Güncellenen Gmail Uygulamasının Genel Ayarlar Ekranı

Android için Gmail Uygulaması Güncellemesi'ni indirmek için buraya tıklayınız.

 

Fotoğraflar: Google Inc, Volkan Emre / AndroidPIT

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Araz 04.Ara.2012 Link to comment

    Gmail kullansam da, uygulamasını pek kullanmıyorum. Zaten önemli bi iş insanı olmadığım için :D, arkadaşlarla konuşmaya Facebook ve de Twitter yetiyor :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!