This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Oyun dünyasında isminden sıkça bahsettirmiş özellikle Fable serisi ile tanımış olduğumuz Peter Molyneux, son olarak Godus strateji oyununu geliştirmişti. Belirli platformlarda kendine yer edinen "Godus" Android camiasında da yerini almış durumda.

Oyunun Türkçe dil desteği sunması da bizi daha çok heyecanlandırıyor burası kesin.

2
 © 22cans

Uygulamadan kısaca bahsedecek olursak: Godus dünyasında bir tanrıyı canlandırıyoruz, oyun başında bize iki insanı "kullarının yardıma ihtiyacı var" diyerek yönergelerle kurtarmamızı sağlayıp oynanış açısından bilgileri öğrenmemize olanak veriyor. Bir yerleşim yeri belirleyerek  popilasyonunu artırmaya başlıyoruz. Tabii bunları yaparken biz de tanrı olarak boş durmuyoruz, doğayı biçimlendirirken bir yandan da kullarımızın çağ atlamasında yardımcı oluyoruz. Kulübelerde yerleşim biçimine zaman içinde köy yerleşimine geçip sonrasında kendi şehrimizi kurabiliyoruz.
Godus'ta insanların yaşamına doğrudan etki edebiliyoruz kimi zaman meteor düşürüp yakıp yıkarken, kimi zaman nehirler oluşturup yada yağmur yağdırabiliyoruz.

2236898 719104 20130829 019
© 22cans

Oyunun oynanabilirlik açısından internet bağlantısı gerektirdiğini söylemeden geçmeyelim. Yapımcı ekip Godus'a pek çok yeni içerikler geleceğini de belirtiyor. Google Play Store mağazasında ücretsiz sunulan Godus, oyun içi satın alma desteği de sunuyor.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Godus Install on Google Play


Peki sizin Godus hakkında düşünceleriniz neler? Hangi strateji oyunlarını oynuyorsunuz ?

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!