This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Gerçekten Google gibi büyük bir şirket nasıl başka bir yazılımı birebir kopyalayabilir? Bu haberde "işte böyle" cevabını ekran görüntüleriyle sizlerle paylaşacağız. Bu arada ismi "Google Keep" olan web tabanlı uygulama son derece iyi bir kopya.

googlekeep teaser

"Keep" notlarınızı, fotoğraflarınızı ve ses kayıtlarınızı hem mobil uygulama hem de Google Drive üzerinde saklamanızı sağlıyor. Hizmet aynen Evernote'un çalıştığı gibi çalışıyor fakat daha az sayıda hizmet sağlıyor. 

googlekeep2
Bilgisayarda  drive.google.com/keep üzerinden girdiğim Google Keep. / © AndroidPIT

Yukarıda cep telefonumdan attığım fotoğraf ve notu bilgisayar monitörüm üzerinden görüyorsunuz. Senkranizasyon veya başka herhangi bir şeyde en ufak bir hataya rastlamadım.

googlekeep1
Uygulamanın not penceresi ve ayalar menüsü - saçma diyaloglarıma maruz kaldınız. Hepsi çalışıp çalışmadığından emin olmak için... / © AndroidPIT

Ayarlardan istediğiniz email adresinizi seçip senkranizasyonu başlatabiliyorsunuz. İşte Google Keep'in tüm olayı bu. Kullanımı son derece kolay ve pratik. Uygulama son derece hızlı açılıyor ve hemen not alıp Drive'a yüklüyorsunuz. Bu kadar.

Uygulamayı yüklemek için burayı
İnternet sitesine gitmek için burayı tıklayın.

(Giriş resmi ve tüm ekran görüntüleri: gg / AndroidPIT)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!