This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google Glasses Trackpad Patenti Yeni Bilgiler Sunuyor

Tam yedi gün sonra Google şirketinin geliştirici konferansı olan Google İ/O Developer Conference San Francisco kentinde gerçekleştirilecek. Bu konferans ile birlilte birçok yeni bilgiye ulaşacağımızı düşünüyoruz. Zaten sadece kısa zaman önce tanıtılan Google Glasses hakkında tanıtılacak bir sürü bilgi bulunuyor. Kısa bir zaman önce ABD patent ofisi, Trackpad patentini resmileştirerek birkaç bilgi sundu.

Google Glass

Google Glasses eletronik çağ'daki yeni bir dönüm noktasını oluşturabilecek kapasitede. Bu modern gözlüklerin neler yapabileceğini Sergey Brin zaten daha önceden göstermişti. Küçücük bir gözlükte toplanılan bu kadar teknik detay, yakında hayatımızı kolaylaştıracak gibi.

ABD Patent ofisi (US Patent and Trademark Office) resmi olarak Trackpad patentini vermiş durumda. Böylelikle Google Glasses kullanıcıları bu gözlükten sadece konuşarak değil, aynı zamanda Trackpad yardımıyla da yararlanabilecekler. Menülerde gezinmek için ve farklı özellikleri açma/kapama için kullanılacak Trackpad'in tüm fonksiyonlarını 27 Haziran'da Google İ/O konferansında öğrenmeyi umuyoruz.

Resimler: androidcommunity.com
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!