This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
Authored by:

[Video] Google Gözlükler İçin Uygulamalar Tanıtıldı

Authored by: Gökhan G. — 12.Mar.2013

Google gözlükleri ile çalışan uygulamalar dün Texas, Austin'deki SXSW Interactive konferansında meraklılara tanıtıldı. Bu uygulamalardan bir tanesini, günlük hayatta en çok kullandığımız şeyi -mesajlaşmayı-, haberimizdeki videoda izleyebilirsiniz.

Google Glass woman

İnternette -özellikle Youtube'da- Google gözlükler hakkında çok sayıda parodi türedi: Bazıları flörtleriyle randevudayken flörtleri hakkında internetten bilgi avında, bazıları ise kız arkadalaşları onları soru yağmuruna tutarken gözlükten maç izliyor. Düşündüğünüzde bu gözlükler gerçekten de her şeyi değiştirebilir.

Google gözlükler Gmail email servisi ve Evernote, Skitch ve Path gibi uygulamalarla çalışacak ve sizi daha da çok sosyal ağlara bağlayacak.

Aşağıda tanıtımda gösterilen mesajlaşma uygulamasından bir kesiti izleyebilirsiniz (harici Youtube linki buradan).

Biz Türklerin Google gözlükleri nasıl kullanacağını hayal edemiyorum. Yaratıcılık sınırlarını zorlayacakları kesin.

Kaynak: Engadget

Studied Computer Engineering for 2 years but then switched to Economics. Currently pursuing a Master´s degree in International Economics. His passion for technology dates way back to his childhood, which lead him to do two internships with Turkish mobile carriers Avea and Turkcell before joining AndroidPIT in June, 2012.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!