This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google I/O 2012'den Güncelleme Haberleri

 

Google I/O 2012 Teknoloji Etkinliğin’de tüm yıl boyunca beklenen soru işaretleri teker teker giderilirken bir takım uygulama güncellemeri üzerine konuşmanın yerinde olacağını düşünüyoruz. Google’den gelen ilk haberlere göre: Tablet bilgisayarlar için Google+ uygulaması tasarlanmış, Android için tasarlanan Chrome tarayıcısında güncelleme olmuş ve bu tarayıcının daha istikrarlı hale getirilmesi noktasında iyileştirmeler yapılmış. Bunlara ilaveten de Google haritalar, kitaplar, Youtube, sokak görünümü, ve Google Earth güncellemeleri gerçekleştirilmiş.

Google’ın Android cihazları için Chrome tarayıcısının beta güncellemesinin piyasaya sürülüşünün zamanlaması Firefox’un yapmış olduğu en son güncelleme ile rekabet açısından çok anlamlı. Tabletler için Google+ güncellemesi uzun zamandan beri sure gelen bir eksiklikti. Google Haritalar güncellemesi ile artık çevrimdışı olsanız bile uygulamayı kullanma şansınız var. Sokak görünümü uygulaması da Android 3.0 ve üzeri cihazları için yenilendi.


Yukarıda sayılan güncellemerin yarından itibaren en kısa zamanda gerçekleşmesi bekleniyor.

Google’ın bu beklenen teknoloji etkinliğinde Android’e bu kadar önemli bir yer ayrılmış olması gerçekten hoş ve bir o kadar da önemli. 

Bu arada çalışanlarımızdan Eric McBride'ın Asus Transformer Prime tabletine yansıyan Google+ güncellemelerinden bazı ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz:

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!