This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google I/O 2013 Etkinliği'nin Tarihi Belli Oldu

Google tarafından her yıl periyodik olarak düzenlenmekte olan, tüm teknoloji dünyasının nefeslerini tutarak beklediği Google I/O Etkinliği'nin 2013 yılı içerisinde gerçekleştirileceği tarih belli oldu. İnternet devi Google'ın etkinliği 15 ile 17 Mayıs tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri'nin San Francisco Şehri'nde gerçekleştirilecek. Google'ın bu etkinlikte tanıtacağı ürün ve yazılımlar üzerinde teknoloji çevrelerinin beklentisi yüksek.

Google I/O 2012 etkinliğinden bir kare

Bu yıl içerisinde yapılmış olan Google I/O etkinliğinde Google'ın ilk tablet bilgisayarı Nexus 7, Android 4.1 Jelly Bean mobil işletim sistemi ve medya oynatıcısı Nexus Q tanıtılmıştı. Etkinlik kapsamında Goolge'ın kurucularından Sergey Brin'in yaptığı bir sunumda Google'ın çılgın gözlük projesi Project Glass'ı uçaktan paraşüt ile atlamalı ilginç bir konsept ile dünyaya tanıtılmış ve tüm ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştı.

15 ile 17 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Google I/O  Etkinliği'nde ise firmanın bu gözlükleri tam anlamıyla piyasaya sürmesi ve bunun yanında Android bir sonraki sürümü olan Android Key Lime Pie isimli mobil işletim sistemini tanıtması bekleniyor.

 

Fotoğraf: Google Inc

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!