This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google I/O'da Galaxy S4'ün Google Sürümü Tanıtılabilir

Bugüne kadar yapılmış olan Google I/O etkinliklerinde daha önce hiç tanık olmadığımız şekilde Google'ın servislerine özel olarak optimize edilmiş bir telefonun bu akşam başlayacak olak 2013 etkinliğinde tanıtılması ihtimali gündeme geldi. Söz konusu söylentilerin işaret ettiği firma ise Samsung...

Samsung Galaxy S4 official

Geek.com isimli haber kaynağı üzerinde yayınlanan iddiaya göre teknoloji çevrelerinin Nexus 4 ve 7 cihazlarının yeni versiyonları ve Android 4.3 Jelly Bean beklentileriyle başlayacak olan Google I/O Etkinliği'nde içerisinde sadece Android'in kullanıcı arayüzü ile çalışacak olan bir Galaxy S4'ün tanıtılması gündemde. 

Samsung'un artık iyiden iyiye efsaneleşen ve Galaxy S4 ile bugüne kadar hiç bir akıllı telefonda kullanılmamış sayıda yazılım uygulamasını berberinde getiren TouchWiz kullanıcı arayüzünün olmadığı bir S4'ün ne derece çekici olacağı ise başka bir soru. Kanımca S4'ü oldukça özel kılan TouchWiz kullanıcı arayüzünün tamamiyle devre dışı bırakıldığı bir cihazın 2000TL'yi gözden çıkaran tüketiciler için o kadar cazip olmayacağı. 

Galaxy S4 GE kodu ile tanıtılacağı üzerinde söylentilerin yayıldığı ürünün akıbetini bugün akşam saatlerinde öğrenmiş olacağız. Google I/O Etklinliği'ni AndroidPIT haber portalı üzerinden takip edebilirsiniz. Gelişmeleri sıcağı sıcağına sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

 

(Fotoğraf hakları: Samsung, Google Inc.)

Vasıtasıyla Phandroid Kaynak: Geek.com

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!