This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Google Nexus 4 Prototipi Barda Unutuldu

Google'ın normalde bugün New York'da yapmayı planladığı ama kasırga tehlikesi yüzünden iptal edilen etkinlikte tanıtılması planlanan yeni Nexus 4 telefonun prototipi firmanın teknik ekibinden birileri tarafından San Francisco'da bir barda unutuldu. Telefon 'Sudsy' takma isimli bir müzisyen tarafından bulunarak görüntülendi.

 

San Francisco'da yer alan '500 Club' isimli barda takılan müşterilerin her hafta ortalama 20 adet telefonu unuttukları çalışanlar tarafından belirtildi. Fakat unutulan bu ürünlerden birisinin dünyanın en önde gelen teknoloji devi Google'ın üzerinde en çok spekülasyon yapılan yeni nesil Nexus telefonu olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki?  İşte bu noktada  müzisyen Barton'un seçici ve dikkatli gözleri, üzerinde Google logosu ve de 'satılık değildir' ibaresi bulunan telefonu diğerlerinin içinden hemen ayırıvermiş.Böylece bizler de aşağıdaki fotoğraflara göz atma şansını elde etmiş oluyoruz.

Barda unutulan Nexus 4'ün fotoğrafları

 

Geçtiğimiz günlerde üçüncü çeyrek karını acemice beklenenden erken açıkladığı için zarar eden Google'ın çalışanlarının şapşallığı firmaya fırtına tehlikesi yüzünden etkinlik yapamadığı bugünde ilave bir karizma kaybı yaşatmış gibi duruyor. Bu arada tüm dünyaya servis edilen bu haberin doğru olmaması ihtimalini de göz önünde bulundurmakta fayda var. Zira yukarıda fotoğraflarını paylaştığımız Nexus 4 cihazı barda unutulan ilk prototip değil.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!