This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 2 comments

Google Now - Google Asistan - Widget Mı Geliyor?

Android'in 4.1'den önceki sürümlerini kullananlar Google Now (Google Asistan) özelliğinin ne zaman kendi cihazlarına geleceğini merak ediyor olabilirler. Bu anlamda şu an için Android işletim sistemli cihazların büyük çoğunluğunun sahiplerinin nimetlerinden uzak olduğu Google Now'un widget olarak çıkmasının gündeme getiren haberler önem kazanıyor. Görünüşe göre Google Now uygulamasının Widget'ı üzerindeki çalışmalarda sona yaklaşılıyor.

Google Now size bulunduğunuz konumu göz önünde bulundurularak değerli bilgiler sunarak hayatınızı kolaylaştırmaı amaçlayan bir uygulama. Bu uygulama üzerinde Google'ın alışılmış minimalist gösterim tarzı ile sunulan ''Hava Durumu'', ''Trafik'', ''Toplu taşım bağlantılar'' ve benzeri bir çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz. 


Androidcentral üzerinden paylaşılan Google Now Widget'a ait olduğuna yorumlanan ekran görüntüsü

Google Now yani Google Asistan uygulamasını Nexus 7 tablet bilgisayarında büyük bir beğeni ile kullanan birisi olarak bu mükemmel deneyimin işlevsel bir widget uygulaması ile en kısa zamanda Android 4.0 ve altı sürümleri kullanan Android cihaz sahiplerine de ulaşmasını temenni ediyorum. 

 Bu arada Google Now uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki Nexus 4 reklamını izleyebilirsiniz.

 (youtube linki: buradan)

 

Fotoğraflar: Google, Androidcentral

Kaynak: Androidcentral

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!