This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Google Play'de En iyi Kişisel Bütçe-Para-Finans Yönetimi Uygulamaları

Google Play üzerinde yer alan Android uygulama grupları içerisinde akıllı cihaz kullanıcılarının hayatlarını en çok kolaylaştırabileceklerden bir tanesi de bütçe ve kişisel para yönetimine yardımcı olan  uygulamalar. Bu uygulama alanında Google Play üzerinde yer almakta olan onlarca Android uygulaması içerisinden bizlere göre olan en iyi beş tanesini AndroidPIT okuyucuları için seçtik ve mercek altına aldık.

 

 

 

1.Money Lover - Expense Manager 

(Google Play Oylaması 4.5 / 5)

  
Money Lover uygulamasının kullanıcı arayüzü

Eğlenceli ve çok sade bir şekilde dizayn edilmiş kullanıcı arayüzü ile öne çıkmakta olan Money Lover uygulaması bana göre Google Play üzerinde yer alan en iyi bütçe uygulamalarının başında yer alıyor. Günlük masraflarınızı tamamiyle kontorol altında tutabileceğiniz bu uygulamanın kullanımı için giriş düzeyinde İngilizce bilgisi yeterli. Zira uygulama içerisindeki görsellerin yardımıyla kolayca işinizi görebiliyorsunuz.

(youtube linki: buradan)

Money Lover - Expense Manager uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayınız. 

2.Easy Money

(Google Play Oylaması: 4.4 / 5)

 Gelir ve masraf kalemlerinin kullanıcı tarafından esnek bir şekilde kategorize edilmesine imkan tanıyan bu uygulama içerisinde kişisel finans durumunuzun gelişimini takip edebileceğiniz tablo ve grafikler oluşturabiliyor ve de günlük işlemlerinizi çok sağlıklı bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel taraflarından bir tanesi ise değişik para birimlerinde ayrı paraları olanlar için (örneğin yurtdışı seyahatinde blunanlar) bir takım kolaylıkları beraberinde getirmesi.

(youtube linki: buradan)

 Easy Money uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

3.Andro Money

(Google Play Oylaması: 4.6 / 5)

AndroMoney uygulamasını diğerlerinden ayıran en büyük özelliği bu uygulamanın Microsoft Excel ve Mac Number ile senkronize edilebiliyor oluşu. Uygulama uyumluluk ve de entegrasyon anlmında bir çok cihaz ve işletim sistemi ile en ahenkli çalışan kişisel finans yönetim uygulaması olarak öne çıkıyor.

(youtube linki: buradan)

4.CWMoney Expense Track

(Google Play Oylaması: 4.7 /5.0)

CWMoney Expense Track uygulaması Google Play üzerinde en çok beğenilen kişisel finans uygulamalarının başını çekiyor ve de yukarıda buraya kadar sayılan tüm Android uygulamaları bünyesindeki özelliklerin ve de fonksiyonların hemen hepsine sahip. Fakat öte yandan bu uygulamanın kullanıcı arayüzü diğerlerine göre biraz daha karmaşık ve sofistike gelebilir.

(youtube linki: buradan)

CWMoney Expense Track uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

5.Expense Manager 

(Google Play oylaması: 4.6)

Expense manager uygulaması Android 2.2 ve üzeri sürümlerde Cloud ve micro SD kart yedeklemesini desteklemesi ile diğerklerinden ayrılıyor. Yani kullanıcısına sahip olduğu bilgilerin güvende olduğu hissaiyatını yaşatıyor. Kullanıcı arayüzü ve de bu uygulama ile yapılabilecekler arasında yukarıda sayılanlara ek olarak uygulama size zaman kazandırabilmek için fatura ve fişlerinizin fotoğraflarını çekme esnekliği tanıyor.

  
Expense Manager uygulamasının kullanıcı arayüzünden görüntüler

Expense manager uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

 

 

 Fotoğraf hakları: Google Play

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Bir hata var.İlk siradaki 4.5 ort. oy almis.3 numara 4.6 oy almis.Sizce yanlis degil mi?(Sizin siralamaniz yanlis

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!