This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İşte Google Play Store üzerinden Flappy Bird’e ulaşmanın yolu

Geçtiğimiz günlerde Flappy Bird’ün APK’sını indirmenin yolunu göstermiştik. Eğer resmi olmayan bir APK indirme konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız işte size iyi haber. Flappy Bird’e Google Play Store üzerinden hala ulaşabilirsiniz. Elbette arama bölümüne oyunun ismini yazarak değil, çünkü oyun kaldırıldı. Fakat neredeyse bunun kadar kolay bir yolu var.

teaser flappy bird addict
© AndroidPIT / Shutterstock / BPlanet (link: http://www.shutterstock.com/gallery-616633p1.html)

Tek yapmanız gereken Flappy Bird indirmek istediğiniz cihazdan daha önceden Flappy Bird indirmiş bir tanıdığınızın Google Hesabı ile giriş yapak. Bu işlemi yaptıktan sonra uygulamanın içerisinde ekranı yana kaydırarak Uygulamalarım bölümüne geçiş yapın. Daha önceden yüklenmiş uygulamalar arasında Flappy Bird de çıkacak. Burada oyunun henüz silinmemiş profil sayfasına ulaşabilir ve oyunu indirebilirsiniz.

Oyunu yükledikten sonra arkadaşınızın hesabından çıkış yapmanızın bir sakıncası yok. Bu işlem sonrasında Google Play Store üzerinde silinmiş olmasına rağmen Flappy Bird uygulamasını indirmiş olacaksınız. Nasıl, oldukça basit ve zekice değil mi?

5 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!