This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google Play Store'a Yeni Görünüm Güncellemesi

Google Play Store'un görünümü Android akılllı telefon ve tablet bilgisayarlar için güncellendi. Makyajlanan Google Play uygulaması bugünden itibaren Android 2.2 ve üzeri işletim sistemi ile çalışan cihazlarda güncellenmeye başlıyor. Google'un resmi Android bloğu üzerinden geçilen haberlerde uluslararası güncellemelerin tamamlanmasının birkaç hafta alabileceği belirtildi.

Play Home Phone
Google Play'in görünümünde güncellemeye gidildi / © Google

Yenilenen Google Play Store'un görünümündeki yenilik ile beraber Google'ın yapmış olduğu son güncelleme aynı zamanda uygulamanın çalışma hızında da önemli hbir hızlanmayı bereberinde getiriyor. Aşağıda güncellenen Google Play'in yeni görünüşünden kareler görmektesiniz.

play store nexus 4
Nexus 4 üzerinde yeni Google Play. / © Google
play store nexus 7
Nexus 7 tablet bilgisayarda yeni Google Play'in görünümü. / © Google

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Google Play ve uygulama izinleriyle ilgili bir sorum olacak.
    Telefonuma yüklü olarak gelen ve sonradan yüklediğim her uygulamanın izinler kısmını okudum. İnternet tarayıcıları, sosyal paylaşım sitelerinin uygulamaları ve haberleşme uygulamalarının neredeyse hepsi telefonumuzda bulunan en dipte kalmış bilgilere kadar ulaşabiliyor. İzinler bölümünden anladığım kadarıyla da bize sormadan bunları kullanabiliyor. Özellikle chrome uygulamasının izinleri en geniş çaplı izinlerden birine sahip ve bir tarayıcının bu kadar özel bilgiye ulaşması şaşırtıcı geliyor.
    Şimdi bazı kişiler bunu bir açık olarak kullanıp kişisel bilgilerimizi çalabilirler mi? Böyle bir durumu engellemenin yolları nelerdir?

  • Cok daha guzel olmus

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!