This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Artık Google+ Hesabı İle Google Play Uygulamalarını Oylamak Mümkün

Bugün itibariyle Google Play üzerinde yer alan uygulamaların Google+ hesapları üzerinden doğrudan doğruya oylanması mümkün oluyor. Bu durum aynı zamanda Google'ın büyümekte olan intenet imparatorluğunun sosyal ağ ayağını güçlendiren bir güncelleme. Google, Android platformunun gelişimine paralel olarak Google+ sosyal ağını giderek daha fazla kullanıcıya sevdirmeyi ve hayatlarının bir parçası haline getirmeyi başarıyor.

(c) Google

Google+ sosyal ağındaki gelişim her ne kadar çok yavaş ilerliyor olsa da,  ağ üzerinde gerçekleştirilen geliştirmeler ve diğer platformlarla  entegrasyon gerçekten parmak ısırtıcı cinsten. Google Play ile Google + arasında gerçekleştirilen bağlantı sayesinde Google kullanıcıları Android cihazları ya da bilgisayarlarını kullanarak Google+ hesapları üzerinden Google Play üzerindeki uygulamaları zahmetsizce oylayabilecekler. 


Google Play üzerinde Street View on Google Uygulaması Oylama ve Yorum Sayfasından Bir Görüntü


Google'ın birbirinden farklı içerikli platformlarını birbiriyle entegre etmekte giderek daha fazla bir rol oynamaya başlayan Google+ sosyal ağının başta Android kullanıcıları olmak üzere tüm teknolojiseverlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bakalım şu an itibariyle 400 milyon civarında aktif kullanıcısı olan Google+'nın, 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Facebook karşısındaki performansında önümüzdeki dönemde ne gibi değişiklikler olacak.

 

Fotoğraflar: Google Inc.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!