This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Shazam ve SoundHound tetikte olsalar iyi olur çünkü Google’ın son buluşu – Google Sound Search – ICS cihazlar için indirilmeye hazır. Google Ears diye de bilinen yeni Jelly Bean özelliği kullanıcılara şarkıları tanımlamasını ve sonrasında Google Play Store’dan satın almalarını sağlıyor. Bu yeni uygulama Jelly Bean’li cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelecek ama şimdiden ICS telefonlara sızmış durumda. Siz neyi bekliyorsunuz?

Google, Shazam’ın orijinal konseptini alıp olayı basitleştirmesiyle çok iyi bir iş çıkarmış durumda. Şarkı tanımlamasını telefonun kendi özelliği olan uygulamayla çalışacak şekilde basitleştirmesi kullanıcıların şarkıları çok daha hızlı saptamasına yardım ediyor. Şimdi sadece bir tıkla XDA Developers’taki bir kullanıcı kendi apk dosyasını Google Sound Search’te yayınlayabiliyor; bu da herhangi başka bir ICS telefon kullanıcısının bu yayına erişmesini sağlıyor!

Google Sound Search’ü diğer adıyla Google Ears’ı buradan indirebilirsiniz. Sizin fikriniz ne? Sizce SoundHound ya da Shazam’dan daha mı iyi?


 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!