This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Google Store'lar Yolda: Şimdi Apple Düşünsün

Google aynen Apple gibi perakende mağazalar açarak kendi ürünlerini tüketicilere doğrudan pazarlamak istiyor. Google Gözlükleri'nin piyasaya sürülmesinden sonra Google amblemli elektronik cihaz yelpazesi oldukça genişlemiş olacak. Google'ın ilk Google Store'larını Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles ve San Francisco kentlerinde açması bekleniyor. 

negozio google

Google'ın doğrudan doğruya donanım satışı yapacağı Google Store'ların 2013 sonuna kadar açılmaya başlanacağı iddiaları ilk olarak geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde duyulmaya başlamıştı. Bugünlerde ise Google'ın açmak üzere olduğu mağazalarında çalıştıracağı personelin işe alım ve eğitim çalışmalarının yapıldığı bilgisi değişik haber kaynaklarına sızmış durumda.

Yeni Google Store'lar içerisinde Google amblemini taşıyan Android ve Chromebook ilintili cihazlar satılıyor olacak. Piyasada varolan mevcut ürünlere yakın bir gelecekte eklenecek olan Google Glasses yani Google Gözlüğü yeni Google Store'ları en ciddi rakibi Apple Store'lara kıyasla oldukça popüler kılacaktır. 

Google Store'lar ile ilgili henüz resmiyet kazanan bir haber olmamakla beraber, çalışanlarına harika ofis koşulları sunan Google'ın tasarımdaki hassasiyetini Google Store'lara nasıl yansıtacağı üzerinde oldukça konuşulan bir konu olmaya devam ediyor olacak gibi. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!