This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google Yanlışlıkla Jelly Bean Güncelleme Bilgisini Sızdırdı

 

 

Sızıntıların nereden geleceği konusunda dikatli olmak gerekiyor. Son olarak Google,  Galaxy Nexus satın alma penceresinde yanlışlıkla yeni Jelly Bean güncellemesi hakında bilgi sızdırmış oldu. Google Play Store ödeme penceresinde Android 4.1 ile Jelly Bean’in aynı kavram olarak değerlendirildiğini görüyorsunuz. Bu durumda Jelly Bean ne zaman çıkacak sorusunu getiriyor aklımıza ister istemez…

Google’ın ödeme ekranından kaldırmış olduğu açıklama bizlere dolaylı olarak Galaxy Nexus’un kesinlikle Jelly Bean güncellemesi alacağına işaret ediyor. Buna ilaveten önümüzdeki hafta yapılacak olan geliştirici odaklı Google I/O konferasında yeni 4.1 OS’nin piyasaya tanıtılabileği de çok muhtemel. Her ne kadar Google tarafından doğrudan bir açıklama yapılmamış olsa da bizler yukarıda öngürdüklerimizin büyük ölçüde gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

Android kullanıcılarının bir kısmı ICS güncellemesini çoktan almış olsalarda Android Ekosistemi içerisindeki muhtemel yenilikler için heyecanlamamak için bir neden göremiyoruz.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!