This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google+ Yenilendi

Google I/O konferansında şirketin sosyal medya hizmeti Google+'ın tasarım ve içeriğinde yapılan 41 farklı değişiklik duyuruldu. Google Plus'ın arayüzünde ciddi değişikler yapıldı.  

google plus 1
Google+ yenileniyor! / © Google

Google I/O konferansında şirketin yeni hizmetleri ve mevcut hizmetlerde yapılan yeniliklerin duyurulmasına devam edilirken, Google'ın sosyal medya hizmeti olan Google+'ın tasarım ve içeriğinde tam 41 değişiklik yapıldığı duyuruldu. 

Özellikle tasarım anlamında baştan başa yenilenen Google+, Pinterest gibi bazı sitelerden bildiğimiz yeni bir görünüme kavuşurken, site hem mobil cihazlarda, hem de daha büyük ekranlarda aynı şekilde görüntülenebilecek. 

Bu yeni tasarımda, Google Plus'ı hangi cihazla görüntülediğinize bağlı olarak sütun sayısı değişecek ve site telefon, tablet ya da bilgisayara göre esnek bir şekilde şeklini değiştirebilecek. Şirketin San Fransisco'da yazılım geliştirilecek için düzenlediği Google I/O konferansında yapılan açıklamaya göre, gönderilen mesajlar için, içeriğe bağlı olarak otomatik hashtag geliştiren bir mekanizma da yenilenen Google+'nin bir parçası olacak. 

Kaynak: Google I/0 2013

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!